Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 МАРТ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3902 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Клавирен рецитал на Виктория Василенко – празници на изкуствета “Аполония 2016” 14:00 В кадър: Без/опасно обаждане/п/ 14:30 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /94 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” – 7 тв филм /10 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Шерлок – 3-сериен игрален филм /Великобритания, 2010 г./, 1 епизод, режисьор Пол Макгуиган, в ролите Бенедикт Къмбърбач, Мартин Фриймън, Уна Стъбс и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта – тв филм /4 епизод/ 00:25 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /10 епизод /п/ 02:45 Туристически маршрути /п/ 03:10 Чиста кръв 03:55 В сянката на властта – тв филм /4 епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3902 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп.9 15:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.10 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 691 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.2, еп. 96 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 9 00:50 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.17 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 566 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.11 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 07:30 “Ирис” – сериал, еп.1 09:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.15 10:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.10 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.23 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.14 13:00 “Робокоп: Възкръсване” – екшън, трилър, фантастика (Канада, 2000), режисьор Джулиан Грант, актьори Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.11 16:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.11 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.15 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.1 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.16 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Шарканзас” – екшън (САЩ, 2015), режисьор Джим Уайнорски, актьори Доминик Суейн, Трейси Лордс, Синди Лукас, Джон Арчър Лундгрен и др. 23:45 “Готъм” – сериал, с.2, еп.2 00:45 “Кости” – сериал, с.9, еп.16 03:15 “Експериментът” /п./- сериал, с.5, еп.11 04:15 “Стрелата” – еп.3, еп.1

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Добра година” – комедия, драма (САЩ, 2006), режисьор Ридли Скот, актьори Фреди Хаймор, Аби Корниш, Албърт Фини, Ръсел Кроу, Том Холандър, Марион Котияр и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.3 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.4 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.9, еп.1 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 3 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 00:00 “Добра година” – комедия, драма (САЩ, 2006), режисьор Ридли Скот, актьори Фреди Хаймор, Аби Корниш, Албърт Фини, Ръсел Кроу, Том Холандър, Марион Котияр и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Без граници” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение 14:00 Баскетбол: Иберостар Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Футбол: Тулуза – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 17:30 Футбол: Лил – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 19:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:00 Дартс: Висша Лига 2017, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 Спорт в обектива /п/ 06:20 Кухнята на Звездев /п/07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 Имате думата /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо /п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 Спорт в обектива 10:00 Без монтаж 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 Коктейл /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 Всеки следобед с Криси /п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 Кухнята на Звездев 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 Без монтаж 16:00 Всеки следобед с Криси 17:00 Имате думата 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 НОВИНИ 20:00 Денят на живо 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 Парламентарни избори 2017 23:00 Имате думата /п/ 00:00 Денят на живо /п/ 01:00 Всеки следобед с Криси /п/ 02:00 Спорт в обектива /п/ 02:45 Повторения

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Кросфайър/Кръстосан огън” – кандидатите за властта в студиото на Би Ай Ти: Красимир Каракачанов, “Обединени патриоти” 21:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 Би Ай Ти Новините (п) 00:30 еМисия България (п) 01:30 “Кросфайър/Кръстосан огън” – кандидатите за властта в студиото на Би Ай Ти: Красимир Каракачанов, “Обединени патриоти” 02:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *