Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Майсторски клас на Райна Кабаиванска 14:30 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Сийбърт 52-сериен – анимационен филм /копродукция, 1985г./ 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Алепо. Живот под обсада – документален филм /Великобритания, 2016 г./, режисьор Натали Мортън 21:30 Студио Футбол – коментарно предаване 22:05 Футбол: Лудогорец – Истанбул Башакшехир, среща от турнира за Лига Европа – пряко предаване от Разград 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Здравето отблизо /п/ 02:50 Градчето Сидер Коув – тв филм /3 епизод/ 03:45 В кадър Вкусът на Китай/п/ 04:15 История.bg Пътят на българите към Константинопол/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 7 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.161 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 75 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 857 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.1 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с.3, еп.2 01:00 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 740

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п/- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Нищо общо“ – драма (In her shoes, САЩ, 2005), режисьор Къртис Хенсън, актьори Камерън Диаз, Тони Колет, Шърли Маклейн, Марк Фюрщайн и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Кое е това момиче“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.2 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с.3 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 00:00 „Нищо общо“ – драма (In her shoes, САЩ, 2005), режисьор Къртис Хенсън, актьори Камерън Диаз, Тони Колет, Шърли Маклейн, Марк Фюрщайн и др. 02:00 „Предградие“ – сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п./ – сериал

bTV Action
05:00 „Готъм“ – сериал, еп. 9 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Емпайър Стейт“ – драма (САЩ, 2013), режисьор Дито Монтиел, актьори Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън – Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др. 10:00 „Готъм“ – сериал, еп. 9 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 21 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 12 13:00 „Блокада“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор Едуард Зуик, актьори Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.13 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 10 17:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.13 17:45 Студио „Лига Европа“ 18:00 Астана-Виляреал (футбол от Лига Европа) 20:00 Атлетик Билбао-Херта (футбол от Лига Европа) 22:00 Брага-Хофенхайм (футбол от Лига Европа) 00:00 Лига Европа: Най-интересното от срещите през деня 00:30 „Боксьорът“ – драма, романтичен, екшън (САЩ, Ирландия, 1997), режисьор Джим Шеридан, актьори Даниъл Дей-Луис, Франк Куган, Дара Донъли и др. 02:30 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.12,13 03:30 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 13 04:30 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 22 04:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, девети ден, втора сесия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Бордо – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лион – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Престън Норт Енд – Болтън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Каен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Лийдс Юнайтед – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „PLAYGASM“ с Краси Петров 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *