Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов 10:30 Здравето отблизо/най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Дързост и красота – тв филм /3964 и 3965 епизод/ 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Цезар трябва да умре – игрален филм /Италия, 2012 г./, режисьори Паоло и Виторио Тавиани, в ролите Антонио Фраска, Хуан Дарио Бонети, Винченцо Гало и др. 13:50 Телепазарен прозорец 14:05 Днес и утре 14:30 Туристически маршрути /п/ 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Дивия Франк в Африка – документална поредица /5 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Хотел “Музика” 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:05 Виж БиБиСи: “Запознайте се със семейство Тръмп” – документален филм /Великобритания, 2016 г./ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Томи Смит /саксофон/ и Биг бенда на БНР – YES and NO Фестивал “JAZZIT” 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Шерлок – 4 сериен тв филм /4, последен епизод/п/(12) 03:15 Виж БиБиСи: “Запознайте се със семейство Тръмп” – документален филм /п/ 04:05 Дивия Франк в Африка – документална поредица /5 епизод/п/ 04:50 Дързост и красота – тв филм /3964 и 3965 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 14 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.54 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.68 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 750 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 68 21:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп.15 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър”- сериал, с.4, еп.6 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп.17 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 631

bTV Action
05:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.1 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.18 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.23 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.4 11:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.19 12:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 17 13:00 “Огън под земята” – екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор Феликс Енрикес Алкала, актьори Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др. 15:00 “Революция” – сериал, с.2, еп.9 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.2 17:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 18 18:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.10 19:00 “Луцифер” – сериал, еп.5 20:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.19 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Разплата” – драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 1999), режисьор Брайън Хелгеланд, актьори Мел Гипсън, Грег Хенри, Мария Бело, Дейвид Пеймър, Крис Кристоферсон, Луси Лиу и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.19 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.5 02:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.13 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп. 11 04:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.20

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Пенсионер на 35” – сериал, еп.1 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Неправна кантора” – комедия (Италия, 2013), режисьор Умберто Рикони Картени, актьори Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Играчи” – сериал, еп.3,4 18:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 19:00 “По средата” – сериал, с.4 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.8 00:00 “Неправна кантора” – комедия (Италия, 2013), режисьор Умберто Рикони Картени, актьори Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 03:00 “Пенсионер на 35” /П./ – сериал 04:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Подли камериерки”- сериен филм, сезон 1 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Кодекс на убийството” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Д-р Хаус” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 03:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
08:30 Билярд: Световна купа 2017, пети ден, втора сесия, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 14:05 Футбол: Норич Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 19:05 Класика от Висшата Лига – Уигън Атлетик – Манчестър Сити (2005-06), повторение 19:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, директно 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11:13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 21:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 00:30 “Спорно за спорта”, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “На гости на Ники Сотиров”/п/ 23:30 “Денят на живо”/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:30 07:00 Повторения

 

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *