Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 МАРТ

БНТ1
05:10 Още от деня – информационно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Планински хроники – документална поредица 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Християнска среща – игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Корбин Бърсен, в ролите Лейси Шабер, Джон Патрик Мур, Стивън Тоболовски, Сайда Арика и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Славеите на Надка Караджова /80 години от рождението на Надка Караджова/ – музикален филм/България, 2011 г./, сценарист и режисьор Ралица Димитрова 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Ликвидация – тв филм /2 епизод/ (12) 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Легендата за Михаел Колхаас – игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Арно де Палиер, в ролите Мадс Микелсен, Мелюзин Меянс, Делфин Шуйо, Дейвид Крос и др. (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Парламентарни избори 2017: Заключителни – предизборни клипове 23:55 Тетевен бенд и Румен Александров бенд – международен джаз фестивал Банско 2016 01:00 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Посолството – тв филм /11, последен епизод/п/ 03:25 Прокълнатите крале – тв филм /1 епизод/п/ (12) 04:20 Япония днес /п/ 04:30 Светът е 7 /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп.9 15:00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.9, еп.10 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.7 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 691 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 4 21:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 9 00:50 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.17 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 566 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал bTV

Action
05:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.11 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 07:30 „Ирис“ – сериал, еп.1 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.15 10:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.10 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.23 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.14 13:00 „Робокоп: Възкръсване“ – екшън, трилър, фантастика (Канада, 2000), режисьор – Джулиан Грант, актьори – Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.11 16:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.11 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.15 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.1 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.16 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Шарканзас“ – екшън (САЩ, 2015), режисьор Джим Уайнорски, актьори Доминик Суейн, Трейси Лордс, Синди Лукас, Джон Арчър Лундгрен и др. 23:45 „Готъм“ – сериал, с.2, еп.2 00:45 „Кости“ – сериал, с.9, еп.16 03:15 “ Експериментът“ /п./- сериал, с.5, еп.11 04:15 „Стрелата“ – еп.3,еп.1

bTV COMEDY
05:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Нежна полиция“ (САЩ, 2013) – екшън, комедия, криминален, режисьор Пол Фейг, актьори Анди Бъкли, Луис Да Силва-мл., Тони Хейл, Кейтлин Олсън, Сандра Бълок, Демиан Бичир, Нейтън Кордри, Майкъл Рапапорт и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.3 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.4 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.1 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.1 00:00 „Нежна полиция“ (САЩ, 2013) – екшън, комедия,криминален, режисьор Пол Фейг, актьори Анди Бъкли, Луис Да Силва-мл., Тони Хейл, Кейтлин Олсън, Сандра Бълок, Демиан Бичир, Нейтън Кордри, Майкъл Рапапорт и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Без граници“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийл Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение 13:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 15:00 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 17:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 19:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:40 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 00:30 „Имате думата“/п/ 01:30 „Денят на живо“/п/ 02:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 04:15 Повторения

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:15 Телепазарен прозорец 15:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 Документален филм 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:00 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 01:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *