Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 НОЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Мариюс – игрален филм /Франция, 2013г./, режисьор Даниел Отьой, в ролите Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан-Пиер Дарусен и др. 14:05 Телепазарен прозорец 14:20 Обзор Лига Европа /п/ 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 21:55 В сянката на Тюдорите – тв филм /3 епизод/(16) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на група „Севън“ /Швейцария/ – джаз фестивал „Банско 2017“ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Здравето отблизо /п/ 02:50 Мариюс – игрален филм /п/ 04:30 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу /п/ 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп.8 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.162 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 76 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 858 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.2 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с.3, еп.3 01:00 „Италианската булка“ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 741

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п/- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Той не си пада по теб“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор Кен Куопис, актьори Леонардо Нам, Дженифър Гудуин, Дженифър Анистън, Дженифър Конъли, Скарлет Йохансон, Брадли Купър, Дрю Баримор, Бен Афлек, Кевин Конъли, Джъстин Лонг, Крис Кристофърсън, Уилсън Круз, Моргън Лили и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Кое е това момиче“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.2 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с.3 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 00:00 „Той не си пада по теб“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор Кен Куопис, актьори Леонардо Нам, Дженифър Гудуин, Дженифър Анистън, Дженифър Конъли, Скарлет Йохансон, Брадли Купър, Дрю Баримор, Бен Афлек, Кевин Конъли, Джъстин Лонг, Крис Кристофърсън, Уилсън Круз, Моргън Лили и др. 02:00 „Предградие“ – сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п./ – сериал

bTV Action
05:15 „Готъм“ – сериал, еп. 10 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „По следите на Азорските острови“ – научно-популярен филм (трета част) 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 10 10:00 „Емпайър Стейт“ – драма (САЩ, 2013), режисьор Дито Монтиел, актьори Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън – Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др. 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 13 13:00 „Боксьорът“ – драма, романтичен, екшън (САЩ, Ирландия, 1997), режисьор Джим Шеридан, актьори Даниъл Дей-Луис, Франк Куган, Дара Донъли и др. 15:00 „Монк“ – сериал, еп.1 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 11 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп.1 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 1 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 15 20:00 Премиера: „Твърде лично“ – сериал, еп. 4 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Смъртоносно оръжие 3“ -екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 00:15 „Твърде лично“ – сериал, еп. 2 01:15 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 12 02:15 „Монк“ – сериал, еп.1 03:15 „Стрелата“ – сериал, еп.1 04:15 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 1

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Съдби на кръстопът“ (премиера) – предаване на NOVA 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Каен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лил – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Амиен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 13-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 13-и епизод, повторение 21:45 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повторение 22:15 Баскетбол: Барселона – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 „Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 02:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров /п/ 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *