Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ЮНИ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Днес на Купата на Конфедерациите 13:00 Бразди – предаване за земеделие 13:30 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел спасов и Милен Иванов 14:30 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:30 Спящата красавица – детски игрален филм /Чехия, 2006 г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите Марика Шопоска, Даниел Волни, Хана Вагнерова и др. 16:30 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 17:30 Студио Футбол – коментарно спортно предаване 17:50 Футбол: Купа на Конфедерациите: Мексико-Русия – пряко предаване от Казан 19:50 Студио Футбол – коментарно спортно предаване 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Посещението на един инспектор – игрален филм /Великобритания, 2015 г./, режисьор Айлинг Уолш, в ролите Дейвид Тюлис, Миранда Ричардсън, Кен Стот и др. 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Голямото рок междучасие /1 брой/п/ 00:55 Футбол – Купа на Конфедерациите: Нова Зеландия-Португалия
/запис/ 02:40 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /19 епизод/п/ 03:35 Дойче веле: Шифт /п/ 03:50 Туристически маршрути /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Д-р Зоуи Харт” – сериал, с.3, еп. 5 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.21 13:00 “Уморените лъвове” – комедия, драма, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор – Тим МакКанис, актьори – Майкъл Кейн, Хейли Джоуел Осмънд, Кира Седжуик, Джош Лукас, Диърдри О`Конъл и др. 15:00 “Ой, къде изчезна Ной!” – анимация (Германия, Белгия, Люксембург, Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи – Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори – Тоби Генкел, Шон Маккормак 17:00 “Мармалад” – токшоу 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “След утрешния ден” – екшън, трилър, драма (САЩ, 2004), режисьор – Роланд Емерич, актьори – Денис Куейд, Джейк Гиленхаал, Еми Росум, Села Уорд и др. 22:30 “Майкъл Клейтън”- драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор – Тони Гилрой, актьори – Денис О’Хеър, Дъглас Макграт, Джордж Клуни, Том Уилкинсън, Тилда Суинтън, Сидни Полак, Остин Уилямс, Роберт Прескот, Дейвид Заяс и др. 01:00 “Елегия” – драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор – Исабел Куишет, актьори – Питър Сарсгаард, Патриша Кларксън, Пенелопе Крус, Антонио Купо, Бен Кингсли, Денис Хопър и др. 03:00 “Мармалад” /п./ – токшоу 04:40 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване

bTV Action
05:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.2 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Лонгмайър” – сериал, с.2, еп.6-8 11:00 “Фантастичната четворка и Сребърният сърфист” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007), режисьор – Тим Стори, актьори – Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън, Лорънс Фишбърн и др. 13:00 “Двете лица на януари” – трилър (САЩ, 2014), режисьор – Хосеин Амини, актьори – Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др. 15:00 Премиера: “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп.3,4 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Фантастичната четворкa” – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2005), режисьор – Тим Стори, актьори – Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Джулиън Макмахън, Лори Холдън, Кери Уошингтън, Хамиш Линклейтър и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Джона Хекс” – драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор – Джими Хейуърд, актьори – Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др. 23:45 “Разплата” – драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 1999), режисьор – Брайън Хелгеланд, актьори – Мел Гипсън, Грег Хенри, Мария Бело, Дейвид Пеймър, Крис Кристоферсон, Луси Лиу и др. 01:45 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп. 3,4 03:30 “Пета предавка” – автомобилно предаване 04:00 “Лонгмайър” – сериал, с.2, еп.6,7

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.3 08:00 “Пенсионер на 35” – сериал 09:00 “Модерно семейство”- сериал, с.4 10:00
“Спечели среща с Тед Хамилтън” – комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор – Робърт Лукетич, актьори – Кейт Босуърт, Топър Грейс, Джош Дюамел, Дженифър Гудуин, Катрин Хан, Шон Хейс, Ейми Смарт и др. 12:00 “Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал 17:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 18:30 “Стъпка по стъпка”- сериал 20:30 “Бебето беглец” – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Патрик Рийд Джонсън, актьори – Джо Пантолиано, Джо Мантеня, Лара Флин Бойл, Брайън Хейли и др. 22:30 “Модерно семейство”- сериал, с.4 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 03:00 “Пенсионер на 35” – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
05:20 “Подли камериерки”- сериен филм, сезон 1 07:00 “Медици” (премиера) – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Стюарт Литъл 2” – с уч. на Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники и др. 14:40 “Джули и Джулия”- с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Спайдърмен 3”- с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др. 22:45 “Злокобен остров” – с уч. на Леонардо Ди Каприо, Марк Ръфало, Бен Кингслил, Мишел Уилямс, Макс фон Сюдов, Емили Мортимър, Патриша Кларксън и др. 01:40 “Джули и Джулия”- с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Норич Сити – Хъдърсфийлд Tаун, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Каен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:05 Футбол: Бирмингам Сити – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Марсилия – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Билярд: Световна купа 2017, шести ден, първа сесия, повторение 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от “Код 11:13”, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Най-доброто от “Горещи срещи” с Венета Райкова – 1 част 14:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от
“Един прекрасен ден” – 1 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 Най-доброто “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 20:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 22:00 “Карамел” с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 най-доброто от “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 01:00 Най-доброто от “Код 11:13”, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Спорт в обектива”/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински Live/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:10 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 00:00 “Спорт в обектива/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *