Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3919 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Книга на книгите 2 – анимационен филм /6 епизод/ 13:30 Пиксел Пинки – анимационен филм /6 епизод/ 13:55 История.bg. Учените в политиката – Богдан Филов/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /7 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Братовчеди – 12-сериен тв филм /Италия, 2011 г./, 1 епизод, режисьор Виторио Синдони, в ролите Джулио Скарпати, Нино Фрасика, Еуридиче Евита Аксен и др. 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Най-малкият слон на света 19:55 Евровизия 2017/Сърбия/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:00 ПанЕвропа – България юбилеен гала концерт 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Зелена светлина 23:35 Евровизия 2017 /Португалия/ 23:40 Завръщане от Рим – 5-сериен тв филм /България, 1977 г./, 1 серия, режисьор Иля Велчев, в ролите Райна Василева, Милен Пенев, Юри Ангелов, Петър Слабаков и др. 00:40 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:50 Денят започва с Култура /п/ 02:05 Братовчеди – тв филм /1 епизод/п/ 03:00 Фалшива принцеса – тв филм /7 епизод/п/ 03:55 Туристически маршрути /п/ 04:20 Дързост и красота – тв филм /3919 епизод/п/ 04:45 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 30 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.15 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.28 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 711 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 25 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп.10 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.17 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 588

bTV Action
05:00 „Водата: Елемент на живота“ – документален филм (Германия, 2013) 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп.4 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.11 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.23 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 18 13:00 „Специалистът“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 1994), режисьор Луис Льоса, актьори Силвестър Сталоун, Род Стайгър, Джеймс Уудс, Шарън Стоун, Ерик Робъртс и др. 15:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.2, еп.8 16:00 „Праведен“ – сериал, с.5, еп.7 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 19 18:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.1 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.12 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Зодиак: Знаци на апокалипсиса“ – фантастика, екшън (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Хоган, актьори Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др. 23:45 „Готъм“ – сериал, с.2, еп.22 00:45 „Кости“ – сериал, с.10, еп.12 01:45 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп.4 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп. 7 04:00 „Стрелата“ – еп.4,еп.1 04:45 „Разходка сред природата“ – документален филм

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.8 09:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 10:00 „Флика 2“ – семеен, САЩ, 2010 г. режисьор Mайкъл Дамиен; актьори Патрик Уорбъртън, Taмин Сарсък, Eмили Тенант, Клинт Блек, Teд Уиттол, Райли Долман, Крейг Стангета, Дуейн Уайли и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5 19:30 Премиера: „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 5 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.4 00:00 „Флика 2“ – семеен, САЩ, 2010 г. режисьор Mайкъл Дамиен; актьори Патрик Уорбъртън, Taмин Сарсък, Eмили Тенант, Клинт Блек, Teд Уиттол, Райли Долман, Крейг Стангета, Дуейн Уайли и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./ – сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нанси – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Норич Сити – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 16:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Манреса, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Сент Етиен – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 33-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.8 09:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 10:00 „Флика 2“ – семеен, САЩ, 2010 г. режисьор Mайкъл Дамиен; актьори Патрик Уорбъртън, Taмин Сарсък, Eмили Тенант, Клинт Блек, Teд Уиттол, Райли Долман, Крейг Стангета, Дуейн Уайли и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5 19:30 Премиера: „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 5 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.4 00:00 „Флика 2“ – семеен, САЩ, 2010 г. режисьор Mайкъл Дамиен; актьори Патрик Уорбъртън, Taмин Сарсък, Eмили Тенант, Клинт Блек, Teд Уиттол, Райли Долман, Крейг Стангета, Дуейн Уайли и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./ – сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Беновска пита“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *