Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 МАРТ

КАНАЛ 1
01:00 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Посолството – тв филм /11, последен епизод/п/ 03:25 Прокълнатите крале – тв филм
/1 епизод/п/ (12) 04:20 Япония днес /п/ 04:30 Светът е 7 /п/ 05:00 Здравето отблизо /п/ 05:30 Ликвидация – тв филм /2 епизод/п/ (12) 06:15 Планински хроники – документална поредица /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Най-известното училище в света – документален филм /Великобритания, 2014 г./ 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:05 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 14:50 Голямата победа /90 години от рождението на Васил Мирчев/ – игрален филм /България, 1972 г./, режисьор Васил Мирчев, в ролите: Коста Цонев, Йосиф Сърчаджиев, Пенка Цицелкова, Досьо Досев и др. 16:35 Семеен бизнес – тв филм /3 епизод/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село Ангелите на Вълчан /Вълчан Петров, художник/ 19:55 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Студио Футбол 21:45 Футбол: България – Холандия, квалификация за Световно първенство – Русия 2018, пряко предаване от стадион “Васил Левски”

BTV
00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 10 00:50 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.18 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 567 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал 05:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.5 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.1, еп. 20 13:00 “Обичам те, Бет Купър” – комедия ( САЩ, 2009), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Хейдън Пенитиер, Пол Ръст, Джак Карпентър, Лорън Сторм, Брендън Пени, Джош Емерсън и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.2 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00
“Гласът на България” – музикално риалити шоу 21:30 “Имигранти” – драма (САЩ, 2009), режисьор – Уейн Креймър, актьори – Харисън Форд, Рей Лиота, Лизи Каплан, Джим Стърджис, Ашли Джъд, Клиф Къртис, Шон Пен и др.

BTV Action
12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.15 13:00 “Робокоп: Опустошение” – екшън, трилър, фантастика (Канада, 2000), режисьор – Джулиан Грант, актьори – Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.12 16:00 “Експериментът” – сериал,с.5, еп.12 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.16 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.2 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.17 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Планетата на маймуните” – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2001), режисьор – Тим Бъртън, актьори – Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Кри…

BTV COMEDY
00:00 “Нежна полиция” (САЩ, 2013) – екшън,комедия,криминален, режисьор – Пол Фейг, актьори – Анди Бъкли, Луис Да Силва-мл., Тони Хейл, Кейтлин Олсън, Сандра Бълок, Демиан Бичир, Нейтън Кордри, Майкъл Рапапо… 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал 05:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 06:00 “Онези от партера” – сериал 07:00 “Пенсионер на 35” – сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.5 10:00 “Хаос вкъщи” – комедия (САЩ, 2012), режисьор – Анди Фикман, актьори – Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др. 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.1 19:30 “Майк и Моли” /п./- сериал 20:30 “Случай с теб” – комедия,романтичен (САЩ, 2013), режисьор – Кат Койро, актьори – Брендън Фрейзър, Емилио Делгадо, Адам Джонсън, Винс Вон, Сам Рокуел, Сиена Милър, Джъстин Лонг, Евън Рейчъл Ууд и др. 22:30 Премиера: “Онези от партера” – сериал, с.2, еп.7,8

NOVA
00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Без граници” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 05:30 “Прости ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Куче футболист: Еврокупата” – с уч. на Ник Моран, Джейк Томас, Лори Хойринг и др. 14:40 “Кейт и Леополд”- с уч. на Мег Райън, Хю Джакман, Лив Шрайбър, Брекин Майър и др. 17:00 “Шеф под прикритие” – риалити 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Бърз и яростен” – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Джон Ортиз и др. 22:10 “Атила – вожд на хуните”- с уч. на Джерард Бътлър, Лиам Кънингам, Тим Къри, Джонатан Хайд, Стивън Бъркоф, Симон Маккинън, Алис Крайдж, Пауърс Бут и др., втора част

NOVA SPORT
00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата 10:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 13:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение 14:30 Футбол: Каен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 16:30 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 Баскетбол: Иберостар Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 20:15 Футбол: Лийдс Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 22:15 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение

Kanal3
00:30 “Имате думата”/п/ 01:30 “Денят на живо”/п/ 02:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 04:15 07:00 – Повторения 07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива”/п/ 08:00 “Часът на кмета”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж”/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:20 “Без монтаж”/п/ 17:00 Модно ревю Emotion на София Борисова 18:00 “Завило се вито хоро” 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 “Без монтаж”, избрано от седмицата 20:30 Патарински LIVE 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Спорт в обектива/п/

BIT
00:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 01:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 05:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 06:30 еМисия България (п) 07:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 Телепазарен прозорец 11:15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:45 Документален филм 13:00 “Аз уча английски” с Николая 13:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: “Монахинята”, драма, Франция, Германия, Белгия, 2012 г., режисьор Гийом Никлу, в ролите Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др. 22:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 “Американски истории”

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *