Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 НОЕМВРИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки Детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:05 Малки истории 15:05 Човека и народа документален филм /България, 2012г./, сценарист и режисьор Светослав Овчаров 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село Пътеката е същата пътека… /Рашко Младенов/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване 21:45 Търновската царица /Стефан Данаилов на 75 години/ игрален филм /България, 1981г./, режисьор Янко Янков, в ролите: Стефан Данаилов, Камелия Тодорова, Ели Скорчева, Невена Коканова и др. 23:25 По света и у нас Информационна емисия 23:40 Прободни рани игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьори: Джеймс Койн, Джорджо Серафини, в ролите: Чунг Ли, Долф Лундгрен, Вини Джоунс и др.(12) 01:20 Плюс това /п/ 02:20 Как се прави? документална поредица/п/ 03:10 Малки истории /п/ 04:10 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 07:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.12, еп.7,8 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Богатствата на България“ – документална поредица 13:00 „Среднощно слънце“ – приключенски, семеен, Канада, Италия, 2014 г., режисьор: Роджър Спотисуд и Брандо Куиличи, В ролите: Дакота Гойо, Горан Вишнич, Бриджит Мойнахан, Дуейн Мъри и др 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.21 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Без име“ – драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Жауме Колет-Сера, актьори – Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др. 22:00 „Съветникът“ – трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор – Ридли Скот, актьори – Брад Пит, Ема Ригби, Рубен Блейдс, Бруно Ганц, Роузи Перес, Дийн Норис, Джон Легуизамо, Горан Вишнич, Камерън Диас, Пенелопе Крус, Хавиер Бардем, Майкъл Фасбендер и др. 00:30 „Дневниците на вампира“ – сериал, с.5, еп.3 01:30 „Илюзионистите“ – шоу програма 03:00 „Cool…T“ /п./ – лайфстайл предаване 04:00 „Мармалад“ /п./ – токшоу

bTV Action
05:15 „Готъм“ – сериал, еп. 11 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.4,5,6 11:00 „В света на динозаврите“ – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор – Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори – Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др. 12:45 „Емпайър Стейт“ – драма (САЩ, 2013), режисьор – Дито Монтиел, актьори – Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън – Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др. 14:45 „Блокада“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор – Едуард Зуик, актьори – Дензъл Уошингтън, Анет Бенинг, Тони Шалуб, Брус Уилис и др. 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „Смъртоносно оръжие 3“ -екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор – Ричард Донър, актьори – Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Фантастичната четворкa“ – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2005), режисьор – Тим Стори, актьори – Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Джулиън Макмахън, Лори Холдън, Кери Уошингтън, Хамиш Линклейтър и др. 00:00 „Стейси Дули разследва: Слънчев бряг“ – документална поредица 01:15 „Не умирай сам“ – драма,екшън,трилър (САЩ, 2004) , режисьор – Ърнест Дикърсън, актьори – Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет и др. 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.6

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п/- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.2 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 09:00 „Загадките на Лора“- сериал, с.1 10:00 „Фалстарт“ – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор – Том Дей, актьори – Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта, Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 1-2 18:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 19:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 20:30 „Простичко желание“ – комедия, фентъзи, семеен (САЩ, 1997), режисьор – Майкъл Ричи ,актьори – Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др. 22:30 „Шегаджии“- сериал 23:30 „Офисът“ /п./ – сериал 00:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал 03:30 „Шегаджии“ /п./- сериал 04:00 „Загадките на Лора“ – сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 4 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Бетовен 4“- с уч. на Джо Пихлър, Джъдж Рейнхолд, Джулия Суини, Микаела Гало и др. 15:00 „Вкусът на любовта“ – с уч. на Марла Соколоф, Бари Уотсън, Аманда Ригети, Кристофър Лойд и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „NOVA и UNICEF: Бъди част от положителната промяна за всяко дете“ – благотворителен спектакъл 22:00 „БСП: Бесни Страшни Пенсии“ – с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Джон Малкович, Ричард Драйфус, Хелън Мирън, Мери-Луис Паркър, Крис Оуенс, Карл Ърбан, Браян Кокс и др. 00:15 „Вкусът на любовта“ – с уч. на Марла Соколоф, Бари Уотсън, Аманда Ригети, Кристофър Лойд и др. /п/ 02:15 „Съдби на кръстопът“ – предаване /п/ 03:15 „Ничия земя“ – предаване /п/ 04:45 „Бетовен 4“ – с уч. на Джо Пихлър, Джъдж Рейнхолд, Джулия Суини, Микаела Гало и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Рединг – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повторение 14:30 Футбол: Барнзли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 16:30 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Челси (1996-97), повторение 17:00 Футбол: Норич Сити – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, директно 19:00 Класика от Висшата лига – Уест Бромич Албиън – Тотнъм Хотспър (2002-03), повторение 19:30 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:30 Футбол: Рен – Нант, мач от френската Лига 1, запис 23:20 Футбол: Барнзли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 01:20 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:35 Еротичен телепазар 03:35 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:00 най-доброто от „еМисия България“ – 1 част 17:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров, (п) 21:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Всеки следобед с Криси“, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 „Коктейл“ с Деси Жаблянова/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Вечните песни“/п/ 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Без монтаж“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 „Патарински Live/п/ 16:00 „Четвърта инстанция“- токшоу/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 22:30 „Уикенд с Роси“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *