Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:30 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 12:55 Световна купа по ски алпийски дисциплини: Спускане
/мъже/ – пряко предаване от Квитфил /Норвегия/ 14:30 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 15:30 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:30 Новата кола на татко – тв филм /България, 2005 г./, режисьор Ивайло Драганов, в ролите Васил Смирийски, Николай Урумов, Стефка Янорова и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село „Професия: Актьор“/Борис Луканов/ 19:55 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:20 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 22:00 Кръстникът 2 – игрален филм /САЩ, 1974 г./, режисьор Франсис Форд Копола, в ролите Ал Пачино, Робърт Дювал, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро и др. (16) 01:20 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /6 епизод/п/ 02:05 Пътешествия – документален филм/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 „Смърфовете“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Стъпка по стъпка“ – сериал, с.6, еп.16,17 08:00 „Тази събота“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 13 13:00 „Сервитьорка“ – драма (САЩ, 2007), режисьор – Адриен Шели, актьори – Кери Ръсел, Нейтън Филион, Шерил Хайнс, Джереми Систо, Анди Грифит, Адриен Шели и др. 15:00 „Връзки“ – сериал, с.2, еп.4 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии“ – приключенски,фентъзи (САЩ, 2010), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Джо Пантолиано, Стив Куган, Логан Лърман, Пиърс Броснан и др. 22:30 „Хищникът“ – ужаси, трилър, екшън,фантастика (САЩ, 1987), режисьор – Джон Мактиърнън, актьори – Арнолд Шварценегер, Карл Уедърс, Бил Дюк, Джеси Вентура, Елпида Карило, Кевин Питър Хол и др. 00:20 „12 рунда: Презареждане“ – екшън (САЩ, 2013), режисьор – Роел Рине, актьори – Брайън Маркинсън, Ранди Ортън, Шон Роджерсън, Патрик Гилмор, Джеси Хътч, Синди Басби и др. 02:00 „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 5 02:40 „Мармалад“ /п./ – токшоу 04:20 „Карбовски: Втори план“
/п./- документална поредица с водещ Мартин Карбовски

bTVAction
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.6 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.21,22; с.6, еп.1 10:45 „Dragonball: Еволюция“ – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джеймс Уонг, актьори – Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др. 12:30 „Умирай трудно 4“ – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2007), режисьор – Лен Вайсман, актьори – Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатън Садвск и др. 15:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.7,8 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „Супер коли“ – автомобилно предаване 19:00 „Злодеите на DC Comics“ – документален филм (САЩ, 2013) 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Ларго Уинч“ – екшън, приключенски, трилър (Франция, Белгия, 2008), режисьор – Жером Сал, актьори – Томер Сисли, Кристин Скот Томас, Предраг Мики Манойлович, Мелани Тиери, Радивое Буквич, Карел Роден, Стивън Уодингтън и др. 00:00 „Последно убежище“ – екшън, драма, приключенски, САЩ, 2011 г., режисьор – Алистър Грирсан, актьори – Ричард Роксбърг, Йоан Гръфъд, Рийс Уейкфилд, Елис Паркинсън, Елисън Кретчли, Даниел Уили, Кристофър Бейкър, Джон Гарвин, Шон Донахи и др. 02:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.21, 22 03:45 „Супер коли“ – автомобилно предаване 04:15 „Опасна мишена“ – екшън (САЩ, 2015), режисьор – Кевин Керауей, актьори – Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Онези от партера“ – сериал 07:00 „Добре дошли в Швеция“ – сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.4 10:00 „Откачалки“ – комедия, драма (САЩ, Австралия 2012), режисьор – П.Дж.Хоган, актьори – Ребека Гибни, Хейли Магнъс, Никол Фриймън, Челси Бенет, Бетани Уитмор, Лив Шрайбер, Каролин Гудал, Кери Фокс, Сам Кларк и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Приятели“ /п./ – сериал 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Девет месеца“ – комедия (САЩ, 1995), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Хю Грант, Джулиан Мур, Робин Уилямс , Джеф Голдблум, Том Арнолд, Джоан Кюсак и др. 22:30 Премиера: „Онези от партера“ – сериал, еп. 1,2 00:00 „Стъпка по стъпка“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Добре дошли в Швеция“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:30 „Прости ми“ – сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Книга за джунглата: Историята на Маугли“ – с уч. на Брандън Бейкър, Райън Тейлър, Шърман Хауърд, Кланси Браун и др. 14:30 „Мултиплициране“ – с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др. 17:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Игрите на глада: Сойка-присмехулка – Част 1“ – с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Уди Харелсън, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др. 22:30 „Елизабеттаун“ – с уч. на Сюзън Сарандън, Орландо Блум, Алек Болдуин, Джуди Гриър, Кирстен Дънст, Брус Макгил и др. 01:00 „Мултиплициране“ – с уч. на Майкъл Кийтън, Анди Макдауъл, Харис Юлин, Юджийн Леви и др. /п/

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение 11:30 Класика от Висшата Лига – Тотнъм Хотспър – Стоук Сити (2010-11), повторениe 12:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 17:30 Класика от Висшата Лига – Ипсуич Таун – Челси (2000-01), повторение 18:00 Футбол: Гингам – Монако, мач от френската Лига 1, директно 19:55 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:10 Футбол: Ница – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 22:10 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Рединг, мач от Чемпиъншип, запис 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BIT
05:00 „Американски истории“ 05:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 06:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 07:00 еМисия България (п) 08:00 „Съветите на Лазар“ – безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити 10:00 Документален филм на Би Ай Ти 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „Американски истории“ 12:00 Избрано: „КултурНо“ 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 „Алигаторът“, драма, комедия /Италия, Франция/, 2006 г. режисьор Нани Морети, в ролите Силвио Орландо, Маргерита Буй, Жасмин Тринка, Микеле Плачидо, Йежи Щур, Елио де Капитани, Нани Морети, Ана Бонаюто и др. 15:00 „Съветите на Лазар“ – безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 Избрано: „КултурНо“ 16:00 „Аз уча английски“ с Николая 16:30 „Американски истории“ 17:00 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)“ 18:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 18:30 „Минало (не)свършено“ с Евгений Михайлов, нов сезон 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „В мрак“, драма, Полша, Германия, Канада, 2011 г., режисьор Агнешка Холанд, в ролите Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др. 22:20 „Марина“, игрален филм, биографичен, Белгия/Италия, 2013, режисьор Стийн Конинкс, в ролите Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Матео Симони, Евелин Босман, Кристиан Кампаня и др. 00:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:30 „Аз уча английски“ с Николая 02:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 02:30 „Американски истории“ 03:00 „Минало (не)свършено“ с Евгений Михайлов, нов сезон (п) 04:00 „В мрак“, драма, Полша, Германия, Канада, 2011 г., режисьор Агнешка Холанд, в ролите Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др.

КАНАЛ 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 „Спорт в обектива“/п/ 08:00 „Часът на кмета“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Без монтаж“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 „Без монтаж“/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Спорт в обектива/п/ 00:15 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *