Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 НОЕМВРИ

БНТ
05:10 Бразди /п/ 05:40 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водеща Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:55 България от край до край 5 /3 филм/ 13:25 Музикална сцена БНТ1 – ритъмът на Балканите – фолклорен концерт 14:35 За всяка единица живот – документален филм /България, 2016 г./, сценарист и режисьор Божидар Велчев 15:35 Принцесата и понито – детски игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Рейчъл Голденбърг, в ролите Фиона Пери, Бил Обърст-младши и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 През коридорите на времето – 8-сериен документална поредица /САЩ, 2010г./, 1 епизод, режисьор и водещ Морган Фрийман 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Папа Хемингуей в Куба. Истинска история – игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Коки Гедройч, в ролите Джовани Рибизи, Джоли Ричардсън, Минка Кели и др. 22:35 По света и у нас – информационна емисия 22:50 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:50 Американски боен кораб – игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Тъндър Левин, в ролите Марио Ван Пийбълс, Карл Уедърс, Джоана Уотс и др. 01:20 През коридорите на времето – документална поредица /1 епизод/п/ 02:05 Непозната земя /п/ 02:35 Библиотеката /п/ 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 07:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.12, еп.9, 10 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Ловци на храна“ – предаване за кулинарен туризъм 13:00 „Светлина от миналото“ – драма, комедия, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Хю Уилсън, актьори Брендън Фрейзър, Алисия Силвърстоун, Дейв Фоули, Кристофър Уокън, Сиси Спейсек, Дъглас Смит и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.22 16:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2) 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Фермата“ – риалити 22:00 „Папараци“ – телевизионен таблоид 23:00 „Смъртоносен изстрел“ – криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор – Джон Мадън, актьори – Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън и др. 01:00 „Дневниците на вампира“ – сериал, с.5, еп.4 02:00 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 03:00 „Търси се…“ /п./ – токшоу 04:00 „120 минути“ /п./- публицистично предаване

bTV Action
06:00 „Авата: Легенда за Анк“ – анимация 07:30 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.7, 8, 9 10:30 „Принцът и демоните“ – анимация (Люксембург, Франция, Белгия, 2014), режисьор – Паскал Морели 12:45 „Смъртоносно оръжие 3“ – екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 15:00 „Твърде лично“ – сериал, еп. 3,4 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Фантастичната четворкa“ – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2005), режисьор Тим Стори, актьори Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Джулиън Макмахън, Лори Холдън, Кери Уошингтън, Хамиш Линклейтър и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Фантастичната четворка и Сребърният сърфис“ – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007), режисьор Тим Стори, актьори Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън, Лорънс Фишбърн и др. 23:45 „Смъртоносно оръжие 3“ – екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 02:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.8, 9 04:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 04:30 „В света на динозаврите“ – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор – Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др.

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.2 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 08:00 „По средата“ – сериал, с.4 09:00 „Загадките на Лора“- сериал, с.1 10:00 „Простичко желание“ – комедия, фентъзи, семеен (САЩ, 1997), режисьор Майкъл Ричи, актьори Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 1-2 18:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 19:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 20:30 „Фалстарт“ – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Том Дей, актьори Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта, Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др. 22:30 „Шегаджии“- сериал 23:30 „Офисът“ /п./ – сериал 00:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал 03:30 „Шегаджии“ /п./- сериал 04:00 „Загадките на Лора“ – сериал

Nova TV
06:30 „Иконостас“ 07:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 4 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Да се завърнеш у дома“ – с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др. 14:15 „Любов от пръв поглед“ (премиера) – с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др. 16:00 „Мис Пепеляшка“ – тв риалити, сезон 2 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра, нов сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 X Factor – музикално шоу 22:30 „Мисията невъзможна 2“ – с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 „Да се завърнеш у дома“ – с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др. /п/ 03:30 „Мис Пепеляшка“ – тв риалити /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Барнзли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Челси (1996-97), повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Уест Бромич Албиън – Тотнъм Хотспър (2002-03), повторение 15:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 14-и епизод 15:30 Футбол: Саутхямптън – Евертън, мач от английската Висша лига, директно 17:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 14-и епизод 18:00 Футбол: Марсилия – Гингам, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Футбол: Ница – Лион, мач от френската Лига 1, запис 21:50 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 14-и епизод, повторение 22:20 Футбол: Норич Сити – Престън Норт Енд, мач от английската Виша лига, повторение 00:20 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:35 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 1 част 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част 11:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 „Шоуто на играчите“ – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 14:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров (п) 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 2 част 16:30 Най-доброто от „еМисия България“ – 2 част 17:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++“Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина 23:00 „Шоуто на играчите“ – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 00:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров (п) 01:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Всеки следобед с Криси“, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 10:45 Интервю с Наделина Анева/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Вечните песни“ 13:00 „Всеки следобед с Криси“, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Без монтаж“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:10 Tоп Шоп 15:25 „Патарински Live/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 „Четвърта инстанция“- токшоу 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Патарински Live/п/ 20:00 „Интервю“ с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Патарински Live/п/ 22:30 „Беновска пита“/п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *