Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:15 Бразди /п/ 05:40 Иде нашенската музика /п/ 06:40 Неделно евангелие 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 България от край до край 4 /8 епизод/ 13:30 Награди „Инвеститор на годината“ 2016 14:35 Музикална сцена БНТ1 Снежанка и седемте джуджета – детски балет /Новогодишен музикален фестивал/ 15:50 Повод за убийство /70 г. от рождението на Иля Велчев/ – тв театър /България, 1995 г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Васил Михайлов, Мая Бабурска, Юри Ангелов и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 През коридорите на времето – документална поредица 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:20 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:35 Спортни новини 20:45 Сляпата Вайша номинация за „Оскар“ – анимационен филм /Канада, 2016 г./, сценарист и режисьор Теодор Ушев, по едноименния разказ на Георги Господинов 20:55 Великата красота – игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Паоло Сорентино, в ролите Тони Сервило, Карло Вердоне, Сабрина Ферили и др. (12) 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:40 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 00:40 Посолството – тв филм /7 епизод/п/ 02:00 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /7 епизод/п/ 02:45 През коридорите на времето – документална поредица/п/ 03:40 Япония днес /п/ 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:10 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Стъпка по стъпка“ – сериал, с. 6, еп.18,19 08:00 „Тази неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 14 13:00 „Любов от разстояние“ – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор Нанет Бърстийн, актьори Дрю Баримор, Джъстин Лонг, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Кристина Апългейт, Рон Ливингстън, Джун Даян Рафаел, Кели Гарнър и др. 15:00 „Връзки“ – сериал, с.2, еп. 5 16:00 „Тоскана – сърцето на Италия“ – документален филм 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Гласът на България“ – музикално риалити шоу 21:30 „Папараци“ – телевизионен таблоид 22:30 „Нищо освен истината“ – драма (САЩ, 2008), режисьор Род Лури, актьори Алън Алда, Мат Дилън, Вера Фармига, Дейвид Шуимър, Кейт Бекинсейл, Престън Бейли, Анджела Басет, Ерин Данглер и др. 00:30 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара 01:20 „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 6 02:10 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 03:50 „Папараци“ /п./- телевизионен таблоид 04:40 „Търси се…“ /п./- токшоу с водещи Меги и Нели

bTVAction
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.1,2,3 11:00 „Злодеите на DC Comics“ – документален филм (САЩ, 2013) 13:00 „Ларго Уинч“ – екшън, приключенски, трилър (Франция, Белгия, 2008), режисьор Жером Сал, актьори Томер Сисли, Кристин Скот Томас, Предраг Мики Манойлович, Мелани Тиери, Радивое Буквич, Карел Роден, Стивън Уодингтън и др. 15:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 9,10 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „Супер коли“ – автомобилно предаване 18:30 „Умирай трудно 4“ – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2007), режисьор – Лен Вайсман, актьори – Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатън Садвск и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Ларго Уинч 2: Конспирация Бирма“ – приключенски, екшън, трилър (Франция, Белгия, Германия, 2011), режисьор Жером Сал, актьори Томер Сисли, Шарън Стоун, Улрих Тъкър, Вероника Росати, Анатол Тобман и др. 00:00 „Опасна мишена“ – екшън (САЩ, 2015), режисьор Кевин Керауей, актьори Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др. 01:45 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.2,3 03:45 „Супер коли“ – автомобилно предаване 04:15 „Кошмари на Елм Стрийт“- трилър, ужаси, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор Самуел Байер, актьори Джаки Ърл Хейли, Томас Декер, Руни Мара, Кайл Галнър, Кейти Касиди, Кони Бритън, Келън Лъц, Кони Байтън, Кристиан Солти и др.

bTV COMEDY
05:00 „Онези от партера“ – сериал 06:00 „Онези от партера“ – сериал 07:00 „Добре дошли в Швеция“ – сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.4 10:00 „Девет месеца“ – комедия (САЩ, 1995), режисьор Крис Кълъмбъс, актьори Хю Грант, Джулиан Мур, Робин Уилямс , Джеф Голдблум, Том Арнолд, Джоан Кюсак и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Приятели“ /п./ – сериал 19:30 „Майк и Моли“ /п./- сериал 20:30 „Откачалки“ – комедия, драма (САЩ, Австралия 2012), режисьор П. Дж. Хоган, актьори Ребека Гибни, Хейли Магнъс, Никол Фриймън, Челси Бенет, Бетани Уитмор, Лив Шрайбер, Каролин Гудал, Кери Фокс, Сам Кларк и др. 22:30 Премиера: „Онези от партера“ – сериал, еп. 3,4 00:00 „Стъпка по стъпка“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Добре дошли в Швеция“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:10 „Книга за джунглата: Историята на Маугли“ – с уч. на Брандън Бейкър, Райън Тейлър, Шърман Хауърд, Кланси Браун и др. /п/ 06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Магията на добрата вещица“ – с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др. 14:15 „Детегледачката е мъж“ (премиера) – с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 2 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 „Херкулес“ (премиера) – с уч. на Дуейн Джонсън, Джон Хърт, Иън Макшейн, Руфъс Сюъл, Ребека Фъргюсън, Джоузеф Файнс и др. 22:00 „Въздушен конвой“ – с уч. на Никълъс Кейдж, Джон Кюсак, Джон Малкович, Ник Чинлънд, Стив Бушеми, Колм Мийни, Винг Реймс и др. 00:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:50 „Първичен страх“ – с уч. на Ричард Гиър, Лаура Лини, Едуард Нортън, Алфре Уудуърд, Франсис Макдорманд, Джон Махони и др. 03:10 „Детегледачката е мъж“ – с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др. /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Астън Вила – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Норич Сити – Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, директно 16:00 Футбол: Сент Етиен – Каен, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Лион – Метц, мач от френската Лига 1, директно 20:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 26-и епизод 20:45 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 22:45 Футбол: Гингам – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 00:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кунята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров“ – предаване за лайфстайл и култура 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Календар, хороскоп 16:25 Телемаркет 16:30 „Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Патарински Live“ 20:00 „Часът на кмета“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 „Беновска пита“/п/

BIT
06:30 „Минало (не)свършено“ с Евгений Михайлов, нов сезон, (п) 07:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 08:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:30 Избрано: „КултурНо“ 10:00 „Американски истории“ 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Документален филм на Би Ай Ти 12:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 „Марина“, игрален филм, биографичен, Белгия/Италия, 2013, режисьор Стийн Конинкс, в ролите Луиджи Ло Кашо, Донатела Финокиаро, Матео Симони, Евелин Босман, Кристиан Кампаня и др. 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 15:30 Документален филм на Би Ай Ти 16:00 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 16:30 „Нашите герои“ 17:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 17:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: „Мьобиус“, драма, Франция, Белгия, Люксембург, 2013, режисьор Жан Дюжарден, Уендел Пиарс, Бранка Катич, Дийн Контантин Гайгани, Дмитрий Назаров, Джон Линч, Тим Рот, Сесил Дьо Франс, Емили Дьокен и др. 00:00 „Американски истории“ 00:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 01:00 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 01:30 Документален филм на Би Ай Ти 02:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 03:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 03:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *