HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 АВГУСТ

БНТ
05:25 Бразди /най-доброто/ /п/ 06:00 Иде нашенската музика
/п/ 06:55 Телепазарен прозорец 07:10 Зелената линейка /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:30 Пътеки – летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб „Догстар“2 – анимационен филм /2 епизод/ 09:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /36 и 37 епизод/ 10:00 Магна Аура, изгубеният град – детски тв филм /3 и 4 серия/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 България от край до край 4 /5 епизод/ 13:00 Музикална сцена БНТ1 „Ернани“ – опера от Джузепе Верди 15:10 Пътят към изтока – документален филм /Китай, 2017 г./, режисьор Уан Джъ 15:45 Могъщият келт – детски игрален филм /Великобритания, 2005 г./, режисьор Пиърс Елиът, в ролите: Робърт Карлайл, Джилиън Андерсън и др. 17:05 Непозната земя /п/ 17:35 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Стоунхендж – документален филм /САЩ, 2013 г./ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Пирин фолк 2017 – галавечер – пряко предаване от Сандански 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Нощни птици /п/ 00:30 Служебен дълг – игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Браян Антони Рамирес, в ролите Джереми Рей Валдес, Уолтър Перес, Фернанда Ромеро и др.(16) 02:15 Аз летя – страхотната история на Доменико Модуньо – игрален филм /2, последна част/п/ 04:05 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с.4, еп. 2 08:00 „Тази събота и неделя“ – най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“ /п./ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп. 16 13:00 „Майор Пейн“ – комедия, САЩ, 1995, режисьор Ник Кастъл, актьори Албърт Хол, Карин Парсънс, Уилям Хики, Майкъл Айрънсайд, Деймън Уейънс, Деймън Уейънс 15:00 bTV Ваканция: : „Шрек Трети“ – комедия, анимация (САЩ ,2007), режисьори – Крис Милър, Раман Хаи 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов (най-доброто) 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Запознай ме с вашите“ – комедия, САЩ 2004, режисьор Джей Роуч, в ролите Блайт Данър , Оуен Уилсън, Робърт де Ниро, Бен Стилър, Барбара Стрeйзанд, Дъстин Хофман 22:00 „Маверик“ – екшън, комедия, приключенски, САЩ 1994, режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Алфред Молина 00:30 „Майор Пейн“ /п/- комедия, САЩ, 1995, режисьор Ник Кастъл, Актьори: Албърт Хол, Карин Парсънс, Уилям Хики, Майкъл Айрънсайд, Деймън Уейънс, Деймън Уейънс 02:30 „Шрек Трети“ /п/- комедия, анимация (САЩ ,2007), реж. – Крис Милър, Раман Хаи 04:30 „Д-р Зоуи Харт“ /п./ – сериал

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, еп.8,9,10 10:30 „Превъзходството на Борн“ – екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор – Пол Грийнграс, актьори – Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др. 12:45 „Шут в г*за 2“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор – Джеф Уадлоу, актьори – Арън Тейлър-Джонсън, Клои Грейс Мориц, Морис Честнът, Кларк Дюк, Кваудия Лий, Линдзи Фонсека, Кристофър Минц-Плейс, Джим Кери и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп. 8,9 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:30 „Огненият пръстен“ – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор – Гилермо дел Торо, актьори – Чарли Хънам, Диего Клатенхоф, Идрис Елба, Брад, Робърт Казински, Ринко Кикучи, Рон Пърлман, Макс Мартини, Клифтън Колинс – мл., Чарли Дей и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 Премиера: „Пазители“ – екшън, фантастика (Русия, 2017), режисьор – Сарик Андреасян, актьори – Антон Пампушний, Санжар Мадиев, Себастиян Сисак, Алина Ланина, Вячеслав Разбегаев, Валерия Шкирандо, Станислав Ширин и др. 23:45 „Херкулес и огненият кръг“ – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор – Дъг Лефлър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др. 01:45 „Стоте“ – сериал, еп. 9,10 03:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 04:15 „Злодеите на DC Comics“

bTV Comedy
05:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./- сериал 06:00 „Барът“ – сериал, с.4 07:00 Премиера: „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.10 08:00 „Предградие“ – сериал 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с.6 10:00 „Мордекай“ – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор – Дейвид Коп, актьори – Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.6 17:30 „Бруклин 99“ – комедиен сериал 18:30 „Стъпка по стъпка“- сериал 20:30 „Сутрешен блок“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2010), режисьор – Роджър Мичел, актьори – Рейчъл Макадамс, Ноа Бийн, Харисън Форд, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Барът“ /п./ – сериал 03:00 „Предградие“ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал

Nova TV
06:30 „Иконостас“ 07:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 10:00 „Лято в Унгария“ – с уч. на Киара Шорас, Давид Рот, Тереза Хардър и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Пожелай си този ден“ – с уч. на Отън Рийзър, Антонио Купо, Шон Робъртс, Али Либерт и др. 14:15 „Мама е досада“ – с уч. на Мерседес Ренар, Соня Брага, Ана Айора, Саундра Сантияго и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 4 сезон 17:00 „Пееш или лъжеш“ – забавно предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA – избрано 20:00 „Твърде лично“ – с уч. на Лиъм Нийсън, Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Холи Валънс и др. 22:00 „Гадни копилета“ – с уч. на Брад Пит, Даян Крюгер, Майк Майерс, Гедеон Буркхард, Мелани Лоран, Кристоф Валц, Илай Рот и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 „Пееш или лъжеш“ – забавно предаване на NOVA /п/ 04:15 „Лято в Унгария – с уч. на Киара Шорас, Давид Рот, Тереза Хардър и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, трети ден, първа сесия, директно 15:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно 17:25 Студио „Висша лига“, директно 18:00 Футбол: Анже – Лил, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 4-и епизод 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Гингам – Страсбург, мач от френската Лига 1, запис 23:05 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, трети ден, втора сесия, запис 23:35 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 01:35 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод, повторение 02:05 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 4-и епизод, повторение 02:35 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 02:50 Еротичен телепазар 04:50 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 08:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част 11:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване 14:00 Най-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова – 2 част 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 2 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 2 част 17:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++“Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 „Карамел“ с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 Най-доброто от Горещи срещи с Венета Райкова – 2 част, (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част, (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес – 2 част, (п)

Kanal 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 „Без монтаж“/п/ 16:55 Телемаркет 17:00 „Без монтаж“/п/ 19:00 НОВИНИ 19:30 Патарински Live/п/ 20:00 „Пулс“/п/ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Без монтаж“/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *