Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3921 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на Симфоничния оркестър на БНР, диригент Давид Райц. В програмата: Йоханес Брамс и Пьотр Илич Чайковски 14:25 В кадър Водохвърчилната станция „България“/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /9 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Братовчеди – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 3 – сериен игрален филм /3, последен епизод/ 22:30 Открито с Валя Ахчиева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Завръщане от Рим – тв филм /3 серия/ 00:25 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Братовчеди – тв филм /3 епизод/п/ 02:45 Фалшива принцеса – тв филм /9 епизод/п/ 03:45 История.bg Учените в политиката – Богдан Филов/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3921 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 32 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.17 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.30 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 713 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 27 21:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп.12 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.19 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 590

bTV Action
06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 07:30 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп.6 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.13 11:00 „Стрелата“ – еп.4, еп.2 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 20 13:00 „2047: Смъртна заплаха“ – екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор – Алесандро Капоне, актьори – Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др. 15:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.2, еп.10 16:00 „Праведен“ – сериал, с.5, еп.9 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 21 18:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.3 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.14 20:00 Премиера: „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „С мръсна газ“ – трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор Патрик Лусиер, актьори Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз, Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др. 00:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.2 01:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.14 02:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп.6 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп. 9 04:15 „Стрелата“ – еп.4,еп.3

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с.2 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „12 мъже по Коледа“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор Арлейн Санфорд, актьори Кристин Шеноуит, Джош Хопкинс, Анна Клъмски, Ерин Дилай, Стефан Хъзар, Хедър Хенсън и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 Премиера: „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 5 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.4 00:00 „12 мъже по Коледа“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор Арлейн Санфорд, актьори Кристин Шеноуит, Джош Хопкинс, Анна Клъмски, Ерин Дилай, Стефан Хъзар, Хедър Хенсън и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ /п./ – сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:50 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Манреса, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Тулуза – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 33-и епизод, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, директно 00:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Документален филм 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 10:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *