Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Ваканцията на Лили – тв филм /3 серия/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /4 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg. Защо бе убит Борис Сарафов? 21:55 В сянката на Тюдорите – тв филм /4 епизод/(16) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /10, последен епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:00 Градчето Сидер Коув – тв филм /4 епизод/п/ 03:45 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /10, последен епизод/(16) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 9 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.163 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 77 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 859 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.3 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с.3, еп.4 01:00 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 742

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.4 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Перфектният ритъм“ – комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Муур,актьори Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребел Уилсън, Адам Девайн и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Кое е това момиче“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.2 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с.3 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 00:00 „Перфектният ритъм“ – комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Муур, актьори Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребел Уилсън, Адам Девайн и др. 02:00 „Предградие“ /п./- сериал 03:00 „По средата“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал

bTV Action
06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, еп.1 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 11 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 14 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 22 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп.1 13:00 „Фантастичната четворкa“ – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2005), режисьор Тим Стори, актьори Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Джулиън Макмахън, Лори Холдън, Кери Уошингтън, Хамиш Линклейтър и др. 15:00 „Монк“ – сериал, еп.2 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 12 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп.2 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 1 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 15 20:00 Премиера: „Твърде лично“ – сериал, еп. 5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Дело на дявола“ – ужаси (САЩ, 2014), режисьори Мат Бетинели-Оплин, Тайлър Джилет, актьори Алисън Милър, Зак Гилфорд, Сам Андерсън, Роджър Пайано, Ванеса Рей, Бил Мартин Уилямс, Джералдин Сингър, Джулия Дентън, Мадисън Уолф, Ейми Кареро, Робърт Белуши и др. 23:45 „Твърде лично“ – сериал, еп. 5 00:45 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 15 01:45 „Монк“ – сериал, еп.2 02:45 „Стрелата“ – сериал, еп.2 03:45 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 1 04:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 7 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Сент Етиен – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Рен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Каен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Марсилия – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 2 част 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 02:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Офанзива“/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Kалендар, хороскоп 12:30 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 „Холивуд“/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *