Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб „Догстар“2 – анимационен филм /16 епизод/ 13:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /52 епизод/ 13:45 Референдум /п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Братовчеди – тв филм /7 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /16 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Загадки при разпродажби – сериен игрален филм /3 епизод/ 22:30 В кадър Елеонора – забравената царица /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 „Момчетата от „Медисън авеню“ 6 – тв филм /7 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Едно голямо семейство 2 – тв филм /16 епизод/ 03:10 Братовчеди – тв филм /7 епизод/п/ 04:15 Днес и утре /п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 54 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 120 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 34 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 816 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп. 7 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с. 1, еп. 23 01:30 „Вътрешна сигурност“ – сериал, с. 3, еп. 10 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 699

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 3 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 14 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 3 10:00 „Супергърл“ – сериал, с. 2, еп. 21 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 3, еп. 3 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 5, еп. 2 13:00 „Наемникъг“ – екшън,трилър (Великобритания, 2014), режисьор – Томас Икими, актьори – Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др. 15:00 Премиера: „Платина“ – сериал, с. 3, еп.9 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 4 17:00 Премиера: „Тежки престъпления“ – сериал, с. 5, еп. 3 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 3, еп. 4 19:00 „Супергърл“ – сериал, с. 2, еп. 22 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4, еп. 15 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 ПСЖ – Байерн Мюнхен (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Шампионска лига – най-доброто от срещите през деня 01:15 Спортинг – Барселона (футбол от Шампионска лига) 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 5, еп. 3 04:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 3, еп. 4

bTV Comedy
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с. 6 07:00 „Стажанти“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с. 5 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Без резервации“ – драма, романтичен, комедия (САЩ, 2007), режисьор – Скот Хикс, актьори – Катрин Зита-Джоунс, Аарон Екхарт, Абигейл Бреслин и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Старчета разбойници с Бети Уайт“ – комедийна поредица 13:30 „Онези от партера“ – сериал 14:30 „Супермаркет“ – комедиен сериал 15:00 „Изгубеняци“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Онези от партера“ – сериал, с. 2 19:00 „Стажанти“ – сериал, с. 2 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Проби и грешки“ – комедиен сериал, с.1 22:00 Премиера: „Изгубеняци“ – сериал, с. 1 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с. 2 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с. 9 00:00 „Без резервации“ – драма, романтичен, комедия (САЩ, 2007), режисьор – Скот Хикс, актьори – Катрин Зита-Джоунс, Аарон Екхарт, Абигейл Бреслин и др. 02:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 03:00 „По средата“ /п/ – сериал 04:00 „Онези от партера“ /п/ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – реалити шоу 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Отмъщението“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Гран Канария – Реал Мадрид, полуфинален мач за Суперкупата на Испания, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дарби Каунти – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 7-и епизод, повторение 16:30 Класика от Висшата лига – Нюкасъл Юнайтед – Ливърпул (1998-99), повторение 17:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 7-и епизод, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Астън Вила – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Марсилия – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Шефилд Уенздей – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, избрано 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ -централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live
/п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *