HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ЮЛИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:30 Денят започва – сутрешен информационен блок 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg „Вапцаров: Това бях аз“ /п/ 11:35 Под морските вълни – документална поредица 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:50 Концерт на „Genesis orchestra“ /п/ 13:45 Демонът на империята – тв филм /7 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /11 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 По съвест 4 – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:35 Спортни новини 20:40 Фани – игрален филм /Франция, 2013 г./, режисьор Даниел Отьой, в ролите Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан-Пиер Дарусен, Виктоар Белези и др. 22:25 В кадър. Животът като метафора /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Четвърта власт – тв филм /10 епизод/ 00:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:45 Денят започва с Култура /п/ 02:00 По съвест 4 – тв филм /6 епизод/п/ 02:55 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /11 епизод/п/ 03:45 Днес и утре 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 История.bg „Вапцаров: Това бях аз“/п/

bTV
05:30 „Аватар: Легендата за Анк“ /п./- анимация 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 12 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.78 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп. 92 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп.774 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.23 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп. 39 22:30 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1, еп.4 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Тежки престъпления“- сериал, с.4, еп.1 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп. 41 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 655

bTV Action
05:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.3 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:30 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 2, еп.19 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7 еп.3 10:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 15 11:00 „Готъм“ – сериал, еп. 19 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп. 19 13:00 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.11 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.4 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 1 18:00 „Готъм“ – сериал, еп. 20 19:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 16 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.2, еп. 20 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Пустинята“ – екшън (САЩ, 1993), режисьор Вик Армстронг, актьори Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.2 еп.20 01:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 16 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.11 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 9 04:00 „Готъм“ – сериал, еп. 20

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Майк и Моли“ – сериал 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Барът“ – сериал, с.2 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Безушко и Двуушка“ – анимация (Германия, 2013), сценарист Клаус Баумгарт, режисьори Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2 19:00 „По средата“ – сериал, с.6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с.5 22:30 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал, с.4 00:00 „Безушко и Двуушка“ -анимация (Германия, 2013), сценарист Клаус Баумгарт, режисьори Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер 02:00 “ Майк и Моли“ – сериал 03:00 „Барът“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
06:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Хавай 5-0“ (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Дракула“ – сериен филм 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 7 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Блекпул – Лутън Таун, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 2, повторение 14:00 Футбол: Ница – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лил – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Класика от Висшата Лига – АФК Уимбълдън – Нюкасъл Юнайтед (1995-96), повторение 18:35 Футбол: Карлайл Юнайтед – Екзитър Сити, първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, шести ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу- бизнес 23:00 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *