Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 АПРИЛ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 06:00 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Тони Николов 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Парламентарен контрол 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Открито с Валя Ахчиева /п/ 14:45 Дойче Веле: Шифт 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документална поредица /6, последен епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Най-малкият слон на света 19:55 Евровизия 2017/Холандия/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 22:00 Колекцията – тв филм /2 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017 /Швеция/ 23:35 Концерт на Аксел Цвингенбергер, Кейто Сайто и Рехан Саиед Бенд – международен джаз фестивал „Банско 2016“ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Колекцията – тв филм /1 епизод/п/ 02:50 Зелената линейка /п/ 03:45 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документална поредица /6, последен епизод/п/ 04:30 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 33 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 18 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 31 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 714 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3, еп. 28 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп. 8 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп. 13 01:00 bTV Новините /п./ 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 591

bTV Action
05:00 „Дивата страна на Южна Африка: Голямата петорка“ – документален филм 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 06:30 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп. 6 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 14 11:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп. 2 12:00 „Ренегат“ – с. 3, еп. 20 13:00 „Пустинята“ – екшън (САЩ, 1993), режисьор – Вик Армстронг, актьори – Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 15:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 2, еп. 11 16:00 „Праведен“ – сериал, с. 5, еп. 10 17:00 „Ренегат“ – с. 3, еп. 22 18:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп. 4 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 15 20:00 Премиера: „Супергърл“ – сериал, с. 2, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Гневът на титаните“ – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор – Джонатан Лийбесман, актьори – Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън, Розамунд Пайк, Бил Най и др. 00:00 „Супергърл“ – сериал, с. 2, еп. 3 01:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 15 02:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп. 7 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 5, еп. 10 04:15 „Стрелата“ – еп. 4, еп. 4

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с. 5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Нашата семейна сватба“ – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Рик Фамуйва, актьори – Тай Дигс, Форест Уитакър, Америка Ферера, Реджина Кинг, Чарлс Мърфи, Ланс Грос и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с. 11 18:00 „Стажанти“ – сериал, с. 2 19:00 Премиера: „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с. 6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 5 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 4 00:00 „Нашата семейна сватба“ – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Рик Фамуйва, актьори – Тай Дигс, Форест Уитакър, Америка Ферера, Реджина Кинг, Чарлс Мърфи, Ланс Грос и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ /п./ – сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
06:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона Ласа – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Норич Сити – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 34-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Мач от френската Лига 1, директно 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Съветите на Лазар“ – безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 16:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно – предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“ /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“ /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 10:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“ /п/ 23:20 „Денят на живо“ /п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“ /п/ 02:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *