Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 МАРТ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3904 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Книга на книгите 2 – 13-сериен анимационен филм
/САЩ, 2013 г./, 1 епизод 13:25 Лошите добри приятели – детски тв филм /13, последен епизод/ 13:50 Три сестри – телевизионен театър /2, последна част/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /96 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм
/12 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:00 Прокълнатите крале – тв филм /3 епизод/(12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта – тв филм /6, последен епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /12 епизод /п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /96 епизод/п/ 03:25 В сянката на властта – тв филм /6 епизод /п/ 04:15 Дързост и красота – тв филм
/3904 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 12 15:00 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с. 9, еп. 13 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 10 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 694 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3 ,еп. 7 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 12 00:50 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп. 20 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 569 04:50 „Лекар в планината“ /п./ – сериал

bTV Action
05:15 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 14 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 07:30 „Ирис“ – сериал, еп. 4 09:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 18 10:00 „Експериментът“ – сериал, с. 5, еп. 13 11:00 „Стрелата“ – с. 3, еп. 3 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 17 13:00 „Отрова за мишки“ – драма (България, 2014), режисьор – Константин Буров, актьори – Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова и др. 14:45 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 6, еп. 1 16:00 „Златното момче“ – сериал, еп. 1 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 18 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп. 4 19:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 19 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 5 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Премиера: „Проект „Психокинеза“ – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор – Крисчън Сесма, актьори – Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др. 23:45 „Готъм“ – сериал,с. 2, еп. 5 00:45 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 19 01:45 „Ирис“ – сериал, еп. 4 03:15 „Златното момче“ – сериал, еп. 1 04:15 „Стрелата“ – еп. 3, еп. 4

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с. 4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с. 1 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Сърфист“ – комедия (САЩ, 2008), режисьор – С.Р. Биндлер, актьори – Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с. 3 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.4 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с. 9, еп. 5 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 1 00:00 „Сърфист“ – комедия (САЩ, 2008), режисьор – С.Р. Биндлер, актьори – Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др. 02:00 „Клуб Веселие“
/п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Без граници“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“ – сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Барселона Ласа – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 11:30 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 15:00 Футбол: Донакстър Роувърс – Плимут Аргайл, мач от английската Лига 1, повторение 17:00 Футбол: Скънторп Юнайтед – Брадфорд Сити, мач от английската Лига 1, повторение 19:00 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Класика от Висшата Лига – Куинс Парк Рейнджърс – Тотнъм Хотспър (1995-96), повторение 21:45 Футбол: Тулуза – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Избрано: „КултурНо“ 15:45 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, премиера 22:00 Избрано: „КултурНо“ 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“ /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“ /п/ 09:00 НОВИНИ 09:10 Времето, календар, хороскоп 09:20 „Холивуд“ /п/ 10:00 „Спорт в обектива“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“ /п/ 23:20 „Денят на живо“ /п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“ /п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *