Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Ваканцията на Лили – тв филм /4 серия/ 13:50 История.bg Защо бе убит Борис Сарафов?/п/ 14:45 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 14:55 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /5 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 21:55 В сянката на Тюдорите – тв филм /5 епизод/(16) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Хрътката 2 8-сериен – тв филм /Украйна, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Артъм Литвиненко, в ролите: Кирил Кяро, Иван Оганесян, Мария Аниканова и др.(12) 00:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:45 Денят започва с Култура /п/ 02:25 Градчето Сидер Коув – тв филм /5 епизод/п/ 03:10 Туристически маршрути 03:40 Хрътката 2 – тв филм/1 епизод/п/(12) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 10 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.164 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 78 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 860 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.4 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с.3, еп.5 01:00 „Италианската булка“ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 743

bTV Cinema
06:00 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ – сериал, с.5, еп.5 07:00 „Никита: Отмъщението“ – сериал, с.4, еп.5 07:45 „Незабравимо“ – сериал, с.4, еп.8 09:00 „Търсачът“ – драма (Австралия, Турция, САЩ, 2014), режисьор – Ръсел Кроу, актьори – Ръсел Кроу, Олга Куриленко, Ейлмъз Ердоган, Жаклин Маккензи, Дениз Акдениз, Раян Кор, Джем Ялмъз, Исабел Лукас, Джей Кортни, и др. 11:30 „Убийството“ – сериал, с.4, еп.6 13:00 „Никита: Отмъщението“ – сериал, с.4, еп.6 14:00 „Незабравимо“ – сериал, с.4, еп.9 15:00 „Доказано жив“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 2000), режисьор – Тейлър Хакфорд, актьори – Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо и др. 18:00 „Робин Худ“ – екшън, приключенски, драма (САЩ, 2010), режисьор – Ридли Скот, актьори – Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Макс вон Сюдов, Уилям Хърт, Марк Стронг, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Ейлийн Аткинс, Марк Ади, Матю Макфейдън, Кевин Дюранд, Скот Граймс и др. 21:00 Премиера: „Чудо сред ледовете“ – драма, романтичен ( САЩ, Великобритания, 2012), режисьор – Кен Куопис, актьори – Дрю Баримор, Джон Красински, Тед Дансън, Стивън Рут, Винеса Шоу, Тим Блейк Нелсън, Андрю Дейли, Кристен Бел и др. 23:15 „В окото на бурята“ – трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор – Стивън Куейл, актьори – Ричард Армитаж, Сара Уейн Келис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Арлен Ескарпета, Джеръми Съмптър, Скот Лорънс, Кайл Дейвис и др. 01:00 „Убийството“ – сериал, с.4, еп.6 02:30 „Никита: Отмъщението“ – сериал, с.4, еп.6 03:30 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ – сериал, с.5, еп.5

bTV Action
05:15 „Готъм“ – сериал, еп. 12 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, еп.2 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 12 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 15 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 1 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп.2 13:00 „Фантастичната четворка и Сребърният сърфис“ – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007), режисьор – Тим Стори, актьори – Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън, Лорънс Фишбърн и др. 15:00 „Монк“ – сериал, еп.3 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 13 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп.3 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 2 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 16 20:00 Премиера: „Твърде лично“ – сериал, еп. 6 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:30 „Стейси Дули разследва: Слънчев бряг“ – документална поредица 22:30 Реал Мадрид – Фуенлабрада (футбол за Купата на Краля) 00:30 „Твърде лично“ – сериал, еп. 6 01:30 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 16 02:30 „Монк“ – сериал, еп.3 03:30 „Стрелата“ – сериал, еп.3 04:30 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 2

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 7 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Барнзли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Ница – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 14-и епизод, повторение 17:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 14-и епизод, повторение 17:30 Класика от Висшата лига – Арсенал – Манчестър Юнайтед (2004-05), повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Страсбург – Каен, мач от френската Лига 1, директно – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, избрано 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 14:00 Стажанта броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Беновска пита“/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 Патарински Live/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *