Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ЮЛИ

БНТ
05:40 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:30 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Марина Матева 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg Врагът с партиен билет – осъден без право на обжалване/п/ 11:35 Автопортрет с маска /Вера Недкова/ – документален филм /България, 2011г./, режисьор Атанас Киряков 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Скарани сестри – игрален филм /Франция, 2004 г./, режисьор Александра Льоклер, в ролите Изабел Юпер, Катрин Фро, Франсоа Берлеан и др. 14:05 Телепазарен прозорец 14:30 Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Дойче веле: Шифт 16:40 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /4 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Три свещи. Белези от Балканските войни – документален филм /България, 2015 г./, режисьор Диана Захариева 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:05 Виж БиБиСи: Британските булки на джихада – документален филм 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Хайг Язджиян – трио джаз фестивал „Жълтите павета“ 2016 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Градчето „Сидер Коув“ 2 – тв филм /25 епизод/п/ 02:35 Скарани сестри – игрален филм /п/ 04:20 История.bg Врагът с партиен билет – осъден без право на обжалване/п/

bTV
05:30 „Аватар: Легендата за Анк“ /п./- анимация 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 13 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.79 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп. 93 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп.775 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.24 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп. 40 22:30 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1, еп.5 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Тежки престъпления“- сериал, с.4, еп.2 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп. 42 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 656

bTV Action
05:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.4 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 2, еп.20 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7 еп.4 10:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 16 11:00 „Готъм“ – сериал, еп. 20 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 1 13:00 „Пустинята“ – екшън (САЩ, 1993), режисьор Вик Армстронг, актьори Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.12 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.5 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 2 18:00 „Готъм“ – сериал, еп. 21 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 1 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.2, еп. 21 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Денят на независимостта“ – фантастика, екшън (САЩ, 1996), режисьор Роланд Емерих, актьори Уил Смит, Джеф Голдблум, Вивика Фокс, Маргарет Колин, Мери Макдонъл, Джъд Хърш, Бил Пулман и др. 01:00 „Стрелата“ – сериал, с.2, еп.21 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.12 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 10 04:15 „Готъм“ – сериал, еп. 21

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Майк и Моли“ – сериал 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Барът“ – сериал, с.2 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Андре“ – драма, приключенски, семеен (САЩ, 1994), режисьор Джордж Милър, актьори Кейт Карадин, Тина Марджорино, Челси Фийлд, Джошуа Джаксън, Шейн Майър и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Българи на три морета“ – еп. 1 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.2 19:00 „По средата“ – сериал, с.6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с.5 22:30 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал, с.4 00:00 „Андре“ – драма, приключенски, семеен (САЩ, 1994), режисьор Джордж Милър, актьори Кейт Карадин, Тина Марджорино, Челси Фийлд, Джошуа Джаксън, Шейн Майър и др. 02:00 „Майк и Моли“ – сериал 03:00 „Барът“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
06:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Хавай 5-0“ (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Дракула“ – сериен филм 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 7 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лион – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Карлайл Юнайтед – Екзитър Сити, първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Рединг – Фулъм, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение 20:00 Класика от Висшата Лига – Евертън – Болтън Уондърърс (2004-05), повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, седми ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11:13“, информационно новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 23:30 „Денят на живо“/п/ 00:30 „Спорт в обектива“/п/ 01:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:30 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *