Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 АВГУСТ

БНТ
05:15 Стоунхендж – документален филм/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев – на живо от Созопол 10:30 История.bg Да се съюзиш със съседите – Балканската война/п/ 11:30 Под вълните на Черно море – документална поредица 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Инуяша – анимационен филм /26, последен епизод/ 13:20 Лошите добри приятели – детски тв филм /8 епизод/ 13:45 По следите на капитан Грант – детски тв филм /2 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /3 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /12, последен епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /4 епизод/ 19:25 Как се прави? – документален филм /5 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Тихата планина – игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Ернст Госнер, в ролите Уилям Мозли, Еуджения Константини, Клаудия Кардинале и др. 22:30 Отворени досиета: Катрин Макаров – документална поредица /4 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Любомир Младенов/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /10 епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Готов да убива – игрален филм /копродукция, 2003 г./, режисьор Майкъл Обловиц, в ролите Стивън Сегал, Мишел Го, Кори Джонсън и др. (12) 02:10 Денят започва с Култура /п/ 03:25 По съвест 5 – тв филм /12, последен епизод /п/ 04:25 Музика на сърцето – тв филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Смърфовете“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 35 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.101 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 15 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп.797 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.46 21:30 „Любов и вендета“ – сериал, с.1, еп. 11 22:30 „Хотел Елеон“ – сериал, с.1, еп.13, 14 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.2 01:30 „Паднала от небето“ – сериал, с.6, еп.2 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 678

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.13 06:00 „Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 3 еп. 19 09:00 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.13 10:00 „Супергърл“ – сериал, с..2, еп. 1 11:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 20 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 4 13:00 „Дявол“ – трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор Джон Ерик Доудли, актьори Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О’Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.10 16:00 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.14 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 5 18:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 21 19:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 2 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп. 20 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Зелена зона“ – драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция, Испания, Великобритания, 2010), режисьор Пол Грийнграс, актьори Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп.20 01:15 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 2 02:15 „Кости“ – сериал, с.10, еп.10 03:15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 5 04:15 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 21

bTV Comedy
05:00 „Учителката по френски“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 07:00 „Учителката по френски“ – сериал 08:00 „Предградие“ – сериал, с.2 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Круд“ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2013), сценаристи- Крис Сандърс, Кърк Де Мико, режисьори Кърк Де Мико, Крис Сандърс 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Бруклин 99“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 19:00 „Учителката по френски“ – сериал, с.1 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Страхотни новини“ – комедиен сериал, с.1 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Круд“ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2013),сценаристи Крис Сандърс, Кърк Де Мико, режисьори Кърк Де Мико, Крис Сандърс 02:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 03:00 „Предградие“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 06:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 13 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 „Скорпион“ – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Просветление“ – сериен филм 02:00 „Скорпион“ – сериен филм /п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бъртън Албиън – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 4-и епизод, повторение 13:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод, повторение 13:30 Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Манчестър Сити (2004-05), повторение 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, втори ден, повторение 01:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова /п/ 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 14:30 Стажанта броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу- бизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Имате думата“/п/ 07:30 „Патарински Live/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Беновска пита“/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 Телемаркет 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *