Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 АПРИЛ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки -детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Пътешествие около света за 80 дни – игрален филм /3 част/ 16:35 Семеен бизнес – тв филм /4 епизод/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село Силна вода /Иван Терзиев/ 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Награди “Златна муза 2016” Връчване на годишните награди на Асоциацията на хореографите в България 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Ефектът на водните кръгове – игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Филип Каланд, в ролите Форест Уитъкър, Вирджиния Мадсън, Мини Драйвър и др. 00:55 Шерлок 3 сериен – игрален филм /2 епизод/п/ 02:25 Колекцията – тв филм /2 епизод/п/ 03:30 Дойче Веле: Шифт /п/ 03:45 Светът е 7 /п/ 04:15 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.1,2 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.5 13:00 “Dragonball: Еволюция” – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джеймс Уонг, актьори – Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.12 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Двойна игра” – драма, трилър, мистерия (САЩ, 2011), режисьор – Майкъл Бранд, актьори – Ричард Гиър, Топър Грейс, Мартин Шийн, Тамер Хасан, Одет Юстман, Стана Катич, Стивън Мойер, Крис Маркет, Джефри Пиърс и др. 22:00 “Тринадесет” – драма,трилър (САЩ, 2010), режисьор – Гела Баблуани, актьори – Джейсън Стейтъм, 50 Cent, Дейвид Заяс, Еманюел Щрики, Мики Рурк, Рей Лиота, Рей Уинстън, Наташа Лионе, Габи Хофман, Уейн Дювал,Александър Скарсгард, Майкъл Шанън и др. 00:00 “Казвам се Кхан” – драма, романтичен (Индия, 2010), режисьор – Каран Джохар, актьори – Шарух Кхан, Каджол, Кати А. Кени, Кристофър Дукан, Шейн Харпър, Мел Фейр и др. 02:50 “Мармалад” /п./ – токшоу 04:20 “Карбовски: Втори план” /п./- документална поредица

bTV Action
05:00 “Дивият свят на Южна Африка: Провинция Западен Кейп” – документален филм 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Извън играта” – сериал, с.5, еп.13-15 11:00 “Гневът на титаните” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор – Джонатан Лийбесман, актьори – Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън, Розамунд Пайк, Бил Най и др. 13:00 “2047: Смъртна заплаха” – екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор – Алесандро Капоне, актьори – Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др. 15:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.22 16:00 “Супергърл” – сериал,с.2, еп.1 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Пустинята” – екшън (САЩ, 1993), режисьор – Вик Армстронг, актьори – Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Първият удар на Джеки Чан” – екшън (САЩ, Хонг Конг, 1996), режисьор – Стенли Тонг, актьори – Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву, Юри Петров, Нона Гришаева, Джон Ийвс и др. 23:45 “С мръсна газ” – трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор – Патрик Лусиер, актьори – Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз,Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др. 01:45 “Извън играта” – сериал, с.5, еп.14,15 03:30 “Пета предавка” – автомобилно предаване 04:00 “Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири” – фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор – Тимур Бекмамбетов, актьори – Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “Барът” – сериал 08:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.6 10:00 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – комедия, приключенски, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор – Шон Леви, актьори – Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис, Дан Стивънс, Скайлър Джисондо, Патрик Галахар, Ребел Уилсън, Рами Малек, Дик Ван Дайк и др. 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Кухня” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.7 19:30 Премиера: “Майк и Моли”- сериал, с.6 20:30 “Феята на зъбките” – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Майкъл Лимбек, актьори – Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 23:30 “Моето семейство” /п./- комедиен сериал 02:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” /п./ – сериал 04:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал

Nova TV
05:30 “Прости ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Отмъщението на шаферките” – с уч. на Рейвън- Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др. 14:45 “Тримата мускетари”- с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Орландо Блум, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Интернешънъл” – с уч. на Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин Мюлер-Стал, Улрих Томсен, Патрик Балади и др. 22:20 “Призрачен ездач” – с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът, Уес Бентли, Питър Фонда и др. 00:30 “Тримата мускетари”- с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Орландо Блум, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и др./п/ 02:30 “Интернешънъл” – с уч. с уч. на Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин Мюлер-Стал, Улрих Томсен, Патрик Балади и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лион – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – РЕТАБет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Анже – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно 20:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 31-и епизод 20:30 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд (2005-06), повторение 21:00 Футбол: Гингам – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно , в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 “Любовта е странно нещо, САЩ / 2014, драма, режисьор Айра Саш, в ролите Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън и др. 22:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 “Американски истории” 00:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 04:00 “Любовта е странно нещо, САЩ / 2014, драма, режисьор Айра Саш, в ролите Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън и др.

Kanal 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива”/п/ 08:00 “Часът на кмета”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж”/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 “Без монтаж”/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Спорт в обектива/п/ 00:15 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *