Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Милион и две усмивки 14:00 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Иван Кондарев /Стефан Данаилов на 75 г./ – двусериен игрален филм /България, 1973 г./, 1 част, режисьор Никола Корабов, в ролите Стефан Данаилов, Антон Горчев, Катя Паскалева, Иван Андонов и др. 22:30 В кадър Добавена реалност/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Хрътката 2 – тв филм /2 епизод/ (12) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Здравето отблизо /п/ 02:50 Градчето Сидер Коув – тв филм /6 епизод/п/ 03:45 Хрътката 2 – тв филм/2 епизод/п/(12) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 11 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.165 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 79 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 861 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.5 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с.3, еп.6 01:00 „Италианската булка“ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 744

bTV Cinema
06:00 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ – сериал, с.5, еп.6 07:00 „Никита: Отмъщението“ – сериал, с.4, еп.6 08:00 „Незабравимо“ – сериал, с.4, еп.9 09:15 „Мечтатели“ – драма (Италия, Франция, Великобритания, САЩ, 2003), режисьор – Бернардо Бертолучи, актьори – Майкъл Пит, Ева Грийн, Луис Гарел и др. 11:30 „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.3, еп.1,2 13:30 „Незабравимо“ – сериал, с.4, еп.10 14:30 „Тайната на скрития град“ – приключенски, фентъзи (САЩ, 2008), режисьор – Гил Кенън, актьори – Мартин Ландау, Хари Тредуей, Сирша Ронан, Бил Мъри, Тим Робинс, Мариан Жан-Батист, Мери Кей Плейс, Тоби Джоунс и др. 16:30 „Търсачът“ – драма (Австралия, Турция, САЩ, 2014), режисьор – Ръсел Кроу, актьори – Ръсел Кроу, Олга Куриленко, Ейлмъз Ердоган, Жаклин Маккензи, Дениз Акдениз, Раян Кор, Джем Ялмъз, Исабел Лукас, Джей Кортни, и др. 19:00 „Бел Ами“ – драма (Великобритания, Франция, Италия, САЩ, 2012), режисьор – Деклан Донлан, Ник Ормерод, актьори – Кристин Скот Томас, Холидей Грейнджър, Колм Мийни, Ума Търман, Робърт Патинсън, Кристина Ричи, Филип Гленистър и др. 21:00 „Вода за слонове“ – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор – Франсис Лорънс, актьори – Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др. 23:30 „Феята на зъбките 2“ – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор – Алекс Зам, актьори – Лари Кейбъл Гай, Дейвид Маккей, Ерин Бот, Брейди Рейтър, Джон Комън, Боб Липка и др. 01:15 „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.3, еп.1,2 03:15 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ – сериал, с.5, еп.6

bTV Action
05:15 „Готъм“ – сериал, еп. 13 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, еп.3 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 13 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 16 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 2 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп.3 13:00 „В света на динозаврите“ – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор – Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори – Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др. 15:00 „Монк“ – сериал, еп.4 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 14 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп.4 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 3 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 17 20:00 „УЕФА Шампионска лига“ – магазинно предаване 20:30 Балрселона – Мурсия (футбол за Купата на Краля) 22:30 „Джона Хекс“ – драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор – Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др. 00:15 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 17 01:15 „Монк“ – сериал, еп.4 02:15 „Стрелата“ – сериал, еп.4 03:15 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 3 04:15 „Стейси Дули разследва: Слънчев бряг“ – документална поредица

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Войната на розите“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 7 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Непростимо“- сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Норич Сити – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Страсбург – Каен , мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бордо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 14-и епизод, повторение 18:35 Класика от Висшата лига – Челси – Нюкасъл Юнайтед (2004-05), повторение 19:05 Класика от Висшата лига – Стоук Сити – Ливърпул (2010-11), повторение 19:30 Обзор на кръга от вторник във френската Лига 1(2017-18), 1-и епизод 20:00 Футбол: Нант – Монако, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Троа, мач от френската Лига 1, директно 00:00 Футбол: Лион – Лил, мач от френската Лига 1, запис 01:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п) 00:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *