Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Полицаят и полицайките – игрален филм /Франция, 1980 г./, режисьор Жан Жиро, в ролите Луи дьо Фюнес, Ги Гросо, Мишел Модо и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Обзор „Лига Европа“ 14:55 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 22:05 Виж БиБиСи: „Запознайте се със семейство Тръмп: От имигрант до президент“ – документален филм /Великобритания, 2016 г./ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Влатко Стефановски – трио Джаз фестивал „Банско 2017“ 00:25 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Загадки при разпродажби – сериен игрален филм /3 епизод/п/ 03:40 Как се прави? – документална поредица/п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг – фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 56 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.122 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 356 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 818 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.9 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.25 01:30 „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.3, еп.12 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 701

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.5 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „По стъпките на Чарлс Дарвин“ – документален филм 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.5 10:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 1 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 5 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп. 2 13:00 „Ден на подбора“ – драма, спортен (САЩ, 2014), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Кевин Костнър, Франк Лангела, Розана Аркет, Денис Лиъри, Патрик Ст. Есприт, Тери Крюз, Том Уелинг, Сам Елиът, Дженифър Гарнър, Елън Бърстин и др. 15:00 Премиера: „Платина“ – сериал, с.3, еп.11 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.6 17:00 Премиера: „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп.5 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 6 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 2 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 16 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот“ – приключенски, екшън (САЩ, 1981), режисьор – Стивън Спилбърг, актьори – Харисън Форд, Карън Алън, Пол Фриймън, Ронълд Лейси, Джон Рис-Дейвис, Алфред Молина, Денхолм Елиът, Волф Калер и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 16 01:15 „Кости“ – сериал, с.9, еп. 2 02:15 „Платина“ – сериал, с.3, еп.11 03:15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.5, еп.5 04:15 „Под наблюдение“ – сериал, с.3, еп. 6

bTV Comedy
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.6 07:00 „Стажанти“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.5 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Фред Клаус“ – комедия (САЩ, 2007), режисьор – Дейвед Допкин, актьори – Винс Вон, Пол Джиамати, Лудакрис, Джон Майкъл Хигинс, Миранда Ричардсън, Кевин Спейси, Рейчъл Уайз, Кати Бейтс и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Старчета разбойници с Бети Уайт“ – комедийна поредица 13:30 „Онези от партера“ – сериал 14:30 „Супермаркет“ – комедиен сериал 15:00 „Изгубеняци“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Онези от партера“ – сериал, с.2 19:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Проби и грешки“ – комедиен сериал, с.1 22:00 Премиера: „Изгубеняци“ – сериал, с.1 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.2 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с.9 00:00 „Фред Клаус“ – комедия (САЩ, 2007), режисьор – Дейвед Допкин, актьори – Винс Вон, Пол Джиамати, Лудакрис, Джон Майкъл Хигинс, Миранда Ричардсън, Кевин Спейси, Рейчъл Уайз, Кати Бейтс и др. 02:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 03:00 „По средата“ /п./ – сериал 04:00 „Онези от партера“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Отмъщението“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Форест Грийн Роувърс – Суиндън Таун, мач от английската Лига 2, повторение 14:00 Футбол: Лион – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дарби Каунти – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 7-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 7-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 Класика от Висшата лига – Нюкасъл Юнайтед – Ливърпул (1998-99), повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, избрано 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанов (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *