Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ЮЛИ

БНТ
05:20 Дойче веле: Шифт /п/ 05:35 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката /п/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди /най-доброто/ – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика /п/ 14:05 Който тръгнал е сам… – документален филм/България, 2012 г./, режисьор Ралица Димитрова 15:20 Испанска връзка – игрален филм /Испания, 2013 г./, режисьор Емилио Мартинес Ласаро, в ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен /п/ 19:00 Умно село: Милко Божков, завръщане у дома
/п/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 КПП „Борнхолмер щрасе“ – игрален филм /Германия, 2014 г./, режисьор Кристиан Швохов, в ролите: Чарли Хюбнер, Милан Пешел, Улрих Мате, Райнер Бок и др. 22:20 По света и у нас – информационна емисия 22:35 Голямото рок междучасие /6, последен брой/п/ 01:35 Градчето „Сидер Коув“ 2 – тв филм /26, последен епизод/п/ 02:20 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:30 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /4 епизод/п/ 04:15 Библиотеката /п/

bTV
05:30 „Аватар: Легендата за Анк“ /п./- анимация 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с.3, еп. 15 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп.7 13:00 „Поли“ – комедия (САЩ,1998), режисьор – Джон Робъртс, актьори – Джина Роуландс, Тони Шалуб, Чийч Марин, Джей Мор, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др. 15:00 bTV Ваканция: „Весели крачета 2“ – анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011) ,сценаристи – Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор – Джордж Милър 17:00 „От глупав по-глупав“ – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Питър Ферели, актьори – Джим Кери, Джеф Даниелс, Майк Стар и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Бандата на Оушън 3“ – комедия, трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор – Стивън Содърбърг, актьори – Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Ал Пачино, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак и др. 22:30 „Доказано жив“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 2000), режисьор – Тейлър Хакфорд, актьори – Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо и др. 01:00 „Дупката“ – приключенски, трилър, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джо Данте, актьори – Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др. 03:00 „Весели крачета 2“ – анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011), сценаристи – Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор – Джордж Милър

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.5 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 07:30 „Лонгмайър“ – сериал, с.4, еп. 7,8 10:00 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори – Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 12:00 „Денят на независимостта“ – фантастика, екшън (САЩ, 1996), режисьор – Роланд Емерих, актьори – Уил Смит, Джеф Голдблум, Вивика Фокс, Маргарет Колин, Мери Макдонъл, Джъд Хърш, Бил Пулман и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп. 3,4 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „В търсене на справедливост“ – драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Роджър Доналдсън, актьори – Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перинео, Дженифър Карпентър и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Х-мен“ – екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор – Брайън Сингър, актьори – Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Ромийн, Тайлър Мейн и др. 00:00 „Живи машини“ – фантастика, САЩ, 2014 г., режисьор Габе Ибанйес, в ролите Антонио Бандерас, Дилън Макдърмът, Мелани Грифит, Робърт Форстър, Бригите Хьорт Сьоренсен и др. 02:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп. 3,4 04:00 „Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс“ – драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор – Вернер Херцог, актьори – Никълъс Кейдж, Вал Килмър, Ева Мендес, Вонди Къртис-Хол, Фейруза Болк, Дженифър Кулидж и др.

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Майк и Моли“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 08:00 „Барът“ – сериал, с.2 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с.5 10:00 „Смотаняци 2“ – комедия (САЩ, 1993), режисьор – Джим Ейбрахамс, актьори – Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива и др. 12:00 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.5 17:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 18:30 „Стъпка по стъпка“- сериал 20:30 „Смотаняци“ – комедия (САЩ, 1991),режисьор – Джим Ейбръхамс, актьори – Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 03:00 „Барът“ /п./ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ (премиера) – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Зуум: Академия за супергерои“ – с уч. на Тим Алън, Кортни Кокс, Чеви Чейс, Спенсър Бреслин и др. 14:40 „Четири сватби и едно погребение“- с уч. на Хю Грант, Анди Макдауъл, Кристин Скот Томас, Саймън Калоу, Джон Хана, Шарлот Коулман и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Ангелите на Чарли: Газ до дупка“- с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу, Бърни Мак, Криспин Глоувър, Джъстин Теро, Деми Мур, Мат ле Бланк, Шая Лебьоф и др. 22:10 „Ангели и демони“ – с уч. на Том Ханкс, Юън Макгрегър, Армин Мюлер-Стал, Айелет Зурер, Стелън Скарсгард, Пиерфранческо Фавино и др. 01:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA /п/ 02:00 „Ничия земя“ – предаване /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Монако – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Рединг – Фулъм, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Шефилд Уенздей – Хъдърсфийлд Таун, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, осми ден, директно 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Най-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова – 1 част 14:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 21:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 22:00 „Карамел“ с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 най-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 „Спорт в обектива“/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“
/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Патарински Live/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:10 „Патарински Live/п/ 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 00:00 „Спорт в обектива/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *