Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Бразди /п/ 05:40 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 13:00 България от край до край 5 /4 филм/ 13:30 Музикална сцена БНТ1 Концерт на “Мистерия на българските гласове” и Лиса Джерард 15:15 Филмова орис документален филм /България, 2012г./, режисьор Никола Корабов 16:35 Семеен бизнес тв филм 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 През коридорите на времето документална поредица /2 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Животът на другите игрален филм /Германия, 2006г./, режисьор Флориан Хенкел фон Донерсмарк, в ролите: Мартина Гедек, Улрих Мюе, Себастиан Кох, Улрих Тукур и др. 23:05 По света и у нас Информационна емисия 23:20 Нощни птици Вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 00:20 Първа любов игрален филм /п/ 01:25 През коридорите на времето документална поредица /2 епизод/п/ 02:10 Семеен бизнес тв филм/п/ 02:35 Туристически маршрути /п/ 03:00 Зелената линейка /п/ 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 “Костенурките Нинджа” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.13,14 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 13:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор – Питър Уинтър, актьори – Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.24 16:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2) 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата” – риалити 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Нощ във Вегас” – комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор – Скот Уинънт, актьори -Бен Лоусън, Дженифър Финиган, Джули Уайт и др. 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.5, еп.6 02:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 03:00 “Търси се…” /п./ – токшоу 04:00 “120 минути” /п./- публицистично предаване

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дядо Коледа – сватовник” – с уч. на Лейси Чабърт, Джон Ратценбъргър, Адам Мейфилд, Лин Шайе, Флоранс Хендерсън и др. 14:10 “Дървото на желанията” – с уч. на Джейсън Джедрик, Ерика Сера, Ричард Хармън, Терил Ротери, Джон Инес и др. 16:00 “Мис Пепеляшка” – тв риалити, сезон 2 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Сделка или не” – телевизионна игра, нов сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 X Factor – музикално шоу 22:30 “Мисията невъзможна 3” – с уч. на Том Круз, Филип Сиймур Хофман, Лорънс Фишбърн, Винг Реймс, Мишел Монахан, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 “Дървото на желанията” – с уч. на Джейсън Джедрик, Ерика Сера, Ричард Хармън, Терил Ротери, Джон Инес и др. /п/ 03:30 “Мис Пепеляшка” – тв риалити /п/

bTV Cinema
06:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 07:15 “Перфектната майка” – драма, мистерия, трилър (САЩ,2013), режисьор – Ричард Габай, актьори – Хелън Слейтър, Меган Мартин, Патрик Фабиан и др. 09:00 “Бавачката” – комедия, САЩ, 2011, режисьор – Дейвид Гордън Грийн, актьори: Метод Мен, Джона Хил, Ари Грейнър, Сам Рокуел, Ерин Даниелс, Джесика Хеч, Дрима Уолкър, Брус Олтман, Алекс Улф и др. 10:45 “Дъщеря ми трябва да живее” – криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор – Джон Лекайър, актьори – Джоел Картър, Мадлин Мартин, Пол Попович и др. 12:45 “Чудо сред ледовете” – драма, романтичен ( САЩ, Великобритания, 2012), режисьор – Кен Куопис, актьори – Дрю Баримор, Джон Красински, Тед Дансън, Стивън Рут, Винеса Шоу, Тим Блейк Нелсън, Андрю Дейли, Кристен Бел и др. 15:15 “Смело сърце” – драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор – Мел Гибсън, актьори – Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др. 18:45 “Острието” – драма, САЩ, 1998 г., режисьор – Лий Тамахори, а актьори – Антъни Хопкинс, Алек Болдуин, Ел Макфърсън Харолд Периньо мл., Лий Тамахори, Игор Жаду-Лило, Алън Шарп и др. 21:00 “Истина ли е…” – комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Марк Уолтърс, актьори – Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Донал Лодж, Дина Уотърс, Бен Шенкман, Джон Хедър, Рон Кенада и др. 23:00 “Новата дъщеря” – трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор – Луис Бердеьо, актьори – Кевин Костнър, Ивана Бакуеро, Гатлин Грифит и др. 01:15 “Нощта на ужасите 2: Нова кръв” – комедия, ужаси (САЩ, 2013), режисьор – Едуардо Родригез, актьори – Уил Пейн, Джейми Мърей, Шон Пауър, Саша Паркинсън, Крис Уолър и др. 03:15 “Ризоли и Айлс: Криминални досиета” – сериал, с.5, еп.8

bTV Action
06:00 “Авата: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.13,14,15 11:00 “Джона Хекс” – драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор – Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др. 12:30 “Смъртоносно оръжие 4” -екшън, комедия (САЩ, 1992), режисьор – Ричард Донър, актьори – Крис Рок, Джет Ли, Джоуел Силвър, Рене Русо, Мел Гибсън, Ерик Клептън, Дани Глоувър, Майкъл Кеймън, Джо Пеши, Ричард Донър и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 7,8 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Фантастичната четворка и Сребърният сърфис” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007), режисьор – Тим Стори, актьори – Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън, Лорънс Фишбърн и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Ловец на демони” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2016) , режисьор – Майк Мендез, актьори – Долф Лундгрен, Кристина Клебе, Елиза Даулинг и др. 23:45 “Смъртоносно оръжие 4” -екшън, комедия (САЩ, 1992), режисьор – Ричард Донър, актьори – Крис Рок, Джет Ли, Джоуел Силвър, Рене Русо, Мел Гибсън, Ерик Клептън, Дани Глоувър, Майкъл Кеймън, Джо Пеши, Ричард Донър и др. 02:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.14,15 04:15 “Ловец на демони” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2016) , режисьор – Майк Мендез, актьори – Долф Лундгрен, Кристина Клебе, Елиза Даулинг и др.

Nova Sport
10:00 Футбол: Страсбург – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига – Челси – Нюкасъл Юнайтед (2004-05), повторение 12:35 Класика от Висшата лига – Стоук Сити – Ливърпул (2010-11), повторение 13:00 Класика от Висшата лига – Арсенал – Манчестър Юнайтед (2004-05), повторение 13:30 Баскетбол: Баскония – Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 15-и епизод 16:00 Футбол: Сент Етиен – Нант, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Каен – Лион, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 15-и епизод 20:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бристъл Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 15-и епизод, повторение 00:45 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 15-и епизод, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед с Криси”, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 10:45 Интервю с Наделина Анева/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” 13:00 “Всеки следобед с Криси”, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:10 Tоп Шоп 15:25 “Патарински Live/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Патарински Live/п/ 20:00 “Интервю” с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Патарински Live/п/ 22:30 “Беновска пита”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 07:00 – Повторения

BiT
05:00 най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 1 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 най-доброто от “еМисия България” – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина 23:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 00:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *