Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 НОЕМВРИ

БНТ
05:00 В кадър: Разговори с дядо /п/ 05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Малката Дорит – 4-сериен игрален филм /2 част/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Обзор Лига Европа 14:45 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:05 Шпиони във Варшава – 4-сериен тв филм /копродукция, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Коки Гедройч, в ролите Дейвид Тенант, Джанет Монтгомъри, Марчин Дорочински и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Патриция Лакуидара и „Спагети суинг“/Италия/, Международен джаз фестивал – Банско 2017 00:35 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Малката Дорит – игрален филм /2 част/п/ 03:45 Светът на Япония 04:00 Как се прави? – документална поредица/п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 81 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.147 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 61 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 843 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.34 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.50 01:30 „Италианската булка“ /п./ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 726

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.8 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 08:00 „По стъпките на Чарлз Дарвин“ – документален филм, част 2 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.8 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 1 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 7 12:00 „Последният кораб“ – сериал, еп. 8 13:00 „Под прикритие“- драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор Джордж Менделук, актьори Шони Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвът, Лори Триоло и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп.12 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.9 17:00 „Последният кораб“ – сериал, еп. 9 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп.8 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 2 20:00 Премиера: „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 15 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Лара Крофт: Tomb Raider“ – екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор Саймън Уест, актьори Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен, Даниел Крейг, Крис Бари и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.15 01:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 4 02:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп.13 03:00 „Последният кораб“ – сериал, еп. 9 04:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп.8

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал 06:00 „Различно еднакви“ – сериал. 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 12:00 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 13:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 13:30 „Теория да големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламнит: Добре дошли в България“ – комедийно предаване 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.5 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.2 22:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 23:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.10 00:00 „Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сиднес, Робърт Скайрстад и др. 02:00 “ Различно еднакви“ /п./- сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Съдби на кръстопът“ (премиера) – предаване на NOVA 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бордо – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Хъл Сити – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дижон – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 11-и епизод, повторение 19:00 Футбол: Лион – Метц, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 5-и епизод, повторение 21:45 Снукър: „Шампионът на шампионите“ 2017, пети ден, директно 02:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 „Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 02:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров /п/ 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *