Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:30 Бразди /най-доброто/ /п/ 06:00 Иде нашенската музика /п/ 06:55 Телепазарен прозорец 07:10 Зелената линейка /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /4 епизод/ 09:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /40 и 41 епизод/ 09:55 Магна Аура, изгубеният град – детски тв филм /7 и 8 серия/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 България от край до край 4 /6 епизод/ 13:00 Музикална сцена БНТ1 Полифония концерт на Поли Генова /Празници на изкуствата “Аполония 2016”/ 14:10 Трима мъже край водата – документален филм /България, 2008 г./, сценарист и режисьор Ралица Димитрова 15:00 Световно първенство по художествена гимнастика: Шампионат на уредите /ансамбли/ пряко предаване от Пезаро /Италия/ 16:25 Пътешествие около света за 80 дни – сериен игрален филм /2 част/ 18:00 Студио Футбол 19:00 Футбол: Холандия – България, квалификация за Световно първенство Русия 2018 пряко предаване от Амстердам /Холандия/ 21:00 По света и у нас – информационна емисия 21:30 Мюнхен игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Стивън Спилбърт, в ролите Ерик Бана, Даниъл Крейг, Аейлет Зурер и др. (12) 00:10 Футболен обзор 00:40 Пътешествие около света за 80 дни сериен – игрален филм /2 част/п/ 02:15 Виж БиБиСи: “Даяна: Седем дни, които разтърсиха света” документален филм /п/ 04:00 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Д-р Зоуи Харт” – сериал, с.4, еп. 4 08:00 “Тази събота и неделя” – най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” /п./ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп. 18 13:00 “Момичета и момчета” – тийнейджърски, романтичен (Великобритания, 2006), режисьор Ник Хъран, актьори Самер Армстронг, Кевин Зегърс, Шери Милър, Робърт Джой, Шарън Озбърн, Мори Чейкин и др. 15:00 bTV Ваканция: “Шрек завинаги” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор Майк Митчъл 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов (най-доброто) 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Аватар” – екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009), режисьор Джеймс Камерън, актьори – Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др. 23:00 “Верижна реакция” – драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор Андрю Дейвис, актьори – Андрю Дейвис, Джош Фридман, Киану Рийвс, Фред Уорд, Кевин Дън , Морган Фрийман, Брайън Кокс и др. 01:00 “Из южните морета: Маршалови острови” – документален филм (Германия, 2013), режисьор Норберт Вандер 02:50 “Момичета и момчета” – тийнейджърски, романтичен (Великобритания, 2006), режисьор Ник Хъран, актьори Самер Армстронг, Кевин Зегърс, Шери Милър, Робърт Джой, Шарън Озбърн, Мори Чейкин и др. 04:30 “Д-р Зоуи Харт” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, еп.14, с.2, еп. 1,2 11:00 “Ултиматумът на Борн” – екшън, трилър, музикален (САЩ, 2007), режисьор Пол Грийнграс, актьори Мат Деймън, Джулия Стайлс, Пади Консидин, Едгар Рамирес, Скот Глен, Брайън Кокс и др. 13:00 “Стомана” – екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор Кенет Джонсън, актьори Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, с.2, еп. 12,13 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Пазители” – екшън, фантастика (Русия, 2017), режисьор Сарик Андреасян, актьори Антон Пампушний, Санжар Мадиев, Себастиян Сисак, Алина Ланина, Вячеслав Разбегаев, Валерия Шкирандо, Станислав Ширин и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Константин” – фентъзи, драма, ужаси (САЩ, 2005), режисьор Франсис Лорънс, актьори – Киану Рийвс, Рейчъл Уайз, Шая Лебьоф, Питър Стормаер, Прюит Тейлър Винс, Тилда Суинтън, Макс Бейкър и др. 00:15 “Херкулес в подземния свят” – приключенски (САЩ, 1994), режисьор Бил Нортън, актьори Антъни Куин, Кевин Сорбо, Тоуни Китаен и др. 02:15 “Стоте” – сериал, с.3, еп.1,2 04:00 “Константин” – фентъзи, драма, ужаси (САЩ, 2005), режисьор Франсис Лорънс, актьори Киану Рийвс, Рейчъл Уайз, Шая Лебьоф, Питър Стормаер, Прюит Тейлър Винс, Тилда Суинтън, Макс Бейкър и др

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 07:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 08:00 “Предградие” – сериал 09:00 “Модерно семейство”- сериал, с.6 10:00 “Сем. Милър” – комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор Роусън Маршал Търбър, актьори Дженифър Анистън, Джейсън Съдейкис, Ема Робъртс, Уил Поултър, Ед Хелмс, Томас Ленън, Лаура-Лей Клер, Моли С. Куин, Ник Оферман и др. 12:00 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал, с.6 17:30 “ Страхотни новини” – комедиен сериал 18:30 “Стъпка по стъпка”- сериал 20:30 “Срок за влюбване” – комедия, романтичен (САЩ, 2002), режисьор Марк Лоурънс, актьори Сандра Бълок, Хю Грант, Алисия Уит, Катрин Уиник, Дана Айви и др. 22:30 “Модерно семейство”- сериал 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Различно еднакви” – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се…” – предаване 10:00 “Назад към морето” – с уч. на Дженифър Улрих, Хайко Рупрехт, Оливър Коритке, Марлийн Куентин и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Училищен рок” – с уч. на Джак Колман, Каси Томсън, Анди Милдър, Мика Алберти, Клеър Кери и др. 14:20 “Ягодово лято” – с уч. на Шели Лонг, Джули Монд, Тревър Донован, Синди Уилямс, Бари Ван Дайк и др. 16:00 “Мис Пепеляшка” – тв реалити 17:00 “Пееш или лъжеш” – забавно предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA – избрано 20:00 “Принцът на Персия: Пясъците на времето” – с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Ричард Койл и др. 22:20 “Война на дронове” – с уч. на Хелън Мирън, Алън Рикман, Аарън Пол, Баркад Абди, Иън Глен и др. 00:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:00 “Пееш или лъжеш” – забавно предаване на NOVA /п/ 03:45 “Назад към морето” – с уч. на Дженифър Улрих, Хайко Рупрехт, Оливър Коритке, Марлийн Куентин и др. /п/

Nova Sport
10:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 4-и епизод, повторение 11:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод, повторение 11:30 Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Манчестър Сити (2005-06), повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Донкастър Роувърс – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Анже – Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Гингам – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:15 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 22:15 Футбол: Брадфорд Сити – Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване 14:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 “Карамел” с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 01:00 най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес – 2 част (п)

Kanal 3
07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева /п/ 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 Уикенд с Роси” /п/ 13:00 “На гости на Ники Сотиров/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд”/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Коктейл” /п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю”, избрано 16:55 Телемаркет 17:00 “Без монтаж” /п/ 19:00 НОВИНИ 19:30 Патарински Live/п/ 20:00 “Пулс”/п/ 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Без монтаж”/п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *