HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:00 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки Детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Андрей Захариев и Георги Ангелов 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Американският черен красавец игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Ричард Габай, в ролите: Дийн Стокуел, Даниел Кийтън, Марк Кийли и др. 16:25 Бай Ганьо във Виена /155г. от рождението на Алеко Константинов/ тв филм /България, 1991г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Георги Калоянчев, Стоян Алексиев, Гинка Станчева, Филип Трифонов и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Брекзит – битката за Британия документален филм /Великобритания, 2016г./ 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване 21:45 Млади стрелци игрален филм /САЩ, 1988г./, режисьор Кристофър Кейн, в ролите: Чарли Шийн, Емилио Естевес, Кийфър Съдърланд и др. (12) 23:35 По света и у нас Информационна емисия 23:50 Пъзел игрален филм /п/ (12) 01:20 Червената кралица тв филм /12, последен епизод/п/ (12) 02:15 Американският черен красавец игрален филм /п/ 03:50 Как се прави? документална поредица/п/ 04:15 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:00 “Теория на глупостта” – развлекателна поредица, с.1, еп. 5 07:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.3, еп.19 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.12 13:00 “Робо-куче” – семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор – Джейсън Мърфи, актьори – Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др. 15:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.17,18 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Ромео трябва да умре” (САЩ, 2000) – екшън, криминален, трилър; режисьор – Андрей Бартковиак; актьори – Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг и др. 22:00 “Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще” – екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор – Брайън Сингър, актьори – Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор и др. 00:20 “Дневниците на вампира” – сериал, с.5, еп.21 01:20 “Космос” – научно-популярна поредица 02:10 “Робо-куче” – семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор – Джейсън Мърфи, актьори – Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др. 04:00 “Cool…T” /п./ – токшоу

Nova TV
06:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/ 07:00 “Непорочната Джейн” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Кънки с остър връх” – с уч. на Д.Б. Суини, Мойра Кели, Рой Дотрис, Тери О’Куин, Дуиър Браун и др. 15:00 “Джак и Джил” – с уч. на Адам Сандлър, Кейти Холмс, Ал Пачино, Ник Суордсън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Спасителен отряд”- с уч. на Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Мелиса Сейджмилър, Кланси Браун и др. 22:50 “Блек Хоук”- с уч. на Джош Хартнет, Юън Макгрегър, Том Сайзмор, Ерик Бана, Уилям Фихтнър, Сам Шепърд и др. 01:50 “Нови светове” – с уч. на Джеръми Нортън, Фрея Мейвър, Алис Енглърт, Джейми Дорнан, Джо Демпси, Фил Чийдъл и др. /първа част/ 04:10 “Спасителен отряд”- с уч. на Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Мелиса Сейджмилър, Кланси Браун и др. /п/

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 13 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.4,5,6 11:00 “Двойна самоличност” – криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор – Денис Димстър, актьори – Вал Килмър, Изабела Мико, Захари Бахаров, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Велислав Павлов, Райчо Василев, Руши Видинлиев и др. 13:00 “Открити рани” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор – Анджей Бартовяк, актьори – Стивън Сегал, Ди Ем Екс, Исая Уошингтън, Джил Хенеси, Бил Дюк, Том Арнолд, Майкъл Джей Уайт, Антъни Андерсън, Дейвид Вадим, Ева Мендес и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 5,6 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:30 “Х-Мен: Първа вълна” – екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор – Матю Вон, актьори – Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоунс, Никълъс Холт, Георги Николов и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 Премиера: “На прицел” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор – Кеони Уаксман, актьори – Стивън Сегал, Флорин Пиерсик -младши, Джейд Юън и др. 23:45 “Ловци на глави” – криминален, драма, трилър (Норвегия, Швеция, Германия, 2011), режисьор – Мортен Тилдум, актьори -Аксел Хени, Николай Костер-Валдау, Джели Р. Олгард, Ейвинд Сандер, Синове Макоди Лунд и др. 01:45 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 4,5,6 04:30 “Фатална грешка” – криминален, драма, мистерия (САЩ, Канада, 2006), режисьор – Джордж Менделюк, актьори – Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Б. Дейвис, Винсент Спано и др.

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 06:00 “Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.4 07:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2 10:00 “Ченге в детската градина” – екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Пенелъпи Ан Милър, Джейсън Райтмън, Кати Мориарти, Карол Бейкър, Памела Рийд, Линда Хънт и др. 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 6 18:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “Хотел “Елеон” – сериал 20:30 Премиера: “Северополис” – комедия (САЩ, 2014), режисьор – Дъглас Бар, актьори – Тифани Тисън, Джош Хопкинс, Бейли Медисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 23:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “Загадките на Лора” – сериал

Nova Sport
10:00 Футбол: Рен – Пари Сен Жермен, полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Монпелие, полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Лил – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:00 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно 22:55 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, директно 01:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, запис 03:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:15 Еротичен телепазар

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Без монтаж”, избрано 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 22:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 22:30 “Уикенд с Роси”/п/ 23:30 “Спорт в обектива” 00:30 06:30 – Повторения

 

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:00 най-доброто от “еМисия България” – 1 част 17:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *