Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЮЛИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:30 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Васил Върбанов 10:30 История.bg Феноменът Ванга/п/ 11:35 Светът на Япония: Дегустатори на суши 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша анимационен – филм /9 епизод/ 13:25 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм /12 епизод/ 13:50 Ваканцията на Лили 6-сериен – тв филм /България, 2007 г./, 1 серия, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите Мариана Жикич, Роберт Янакиев, Ирини Жамбонас и др. 14:50 Телепазарен прозорец 15:05 Едно голямо семейство 2 – тв филм /12 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /17 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:05 Випуск воини игрален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Алън Хруска, в ролите Ансън Маунт, Ерика Леерсен, Робърт Вон и др.(12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /43 епизод/(12) 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /17 епизод/ 02:20 Едно голямо семейство 2 тв филм /12 епизод/п/ 03:20 Глухаря – тв филм /43 епизод/п/(12) 04:10 История.bg Феноменът Ванга/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 20 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.60 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.74 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 756 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1 , еп. 5 21:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп. 21 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Престъпления от класа”- сериал, с.5, еп.2 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп. 23 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 637

bTV Action
06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 2, еп.1 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7 еп.7 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.10 11:00 “Готъм” – сериал, еп. 1 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп. 1 13:00 “Как прекарах лятната ваканция” – драма, екшън (САЩ, 2012), режисьор Адриан Грюнберг, актьори Боб Гантън, Мел Гибсън, София Сиснига, Арън Коен, Патрик Бошо, Скот Коен, Дийн Норис, Питър Стормаер, Стефани Никол Лемелин, Кевин Ернандес и др. 15:00 “Революция” – сериал, с.2, еп.15 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.8 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп. 2 18:00 “Готъм” – сериал, еп. 2 19:00 “Луцифер” – сериал, еп.11 20:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Сблъсък” – екшън, криминален ( Мексико, 2016), режисьор Елис Фрейзър, актьори Токтам Абузари, Гари Даниелс, Еди Фернандез, Луис Гатика и др. 23:45 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.2 00:45 “Луцифер” – сериал, еп.11 01:45 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.6 02:45 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 4 04:00 “Готъм” – сериал, еп. 2

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Барът” – сериал, с.2 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал, с.4 09:00 “Играчи” – сериал, еп.5,6 10:00 “Денят на влюбените” – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор Гари Маршал, актьори Джесика Алба, Кати Бейтс, Джесика Бийл, Брадли Купър, Ерик Дейн, Патрик Демпси, Хектор Елизондо, Джейми Фокс, Дженифър Гарнър, Топър Грейс, Ан Хатауей, Аштън Къчър, Тейлър Суифт, Джулия Робъртс, Куин Латифа, Шърли Маклейн, Ема Робъртс и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно предаване 18:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 19:00 “По средата” – сериал, с.4 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал, с.3 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с.2 00:00 “Денят на влюбените” – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор Гари Маршал, актьори Джесика Алба, Кати Бейтс, Джесика Бийл, Брадли Купър, Ерик Дейн, Патрик Демпси, Хектор Елизондо, Джейми Фокс, Дженифър Гарнър, Топър Грейс, Ан Хатауей, Аштън Къчър, Тейлър Суифт, Джулия Робъртс, Куин Латифа, Шърли Маклейн, Ема Робъртс и др. 02:00 “Барът” /п./ – сериал 03:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал 04:00 “ Загадките на Лора” /п./ – сериал

Nova TV
06:00 “Подли камериерки”- сериен филм, сезон 1 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”- телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Кодекс на убийството” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Д-р Хаус” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Дижон – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лил – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Лориен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Баскония – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване, (п) 11:00 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Без монтаж” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:30-05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *