Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЮНИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 15:55 Световна лига по волейбол: България – Аржентина /мъже/ – пряко предаване от Казан/Русия/ 18:00 Втори дубъл – тв филм /копродукция, 2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите Светла Цоцоркова и Стефан А. Щерев 18:35 “Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Дует” /1961 г./, режисьори Тодор Динов и Доньо Донев 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Винету – сериен игрален филм /3, последна част/ 23:55 Левиатан – игрален филм /Русия, 2014 г./, режисьор Андрей Звягинцев, в ролите Алексей Серебряков, Владимир Вдовиченков, Елена Лядова и др. 02:15 SS Британия – тв филм /5 епизод/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.21,22 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.15 13:00 “Талисманът” – драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, актьори Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайт Данър , Адам ЛеФевр, Джо Крест, Райли Томас Стюарт, Кортни Джеймс Кларк, Камеран Бенфилд и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.22 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Умирай трудно: Денят настъпи” – екшън (САЩ, 2013), режисьор Джон Мур, актьори Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др. 22:00 “Атентатори” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, 1993), режисьор Ричард Донър, актьори Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др. 00:30 “Пълен контакт” – екшън (Германия, България, 2009), режисьор – Дани Ларнър, актьори – Долф Лундгрен, Джина Мей, Майкъл Пере, Башар Рахал, Владимир Владимиров, Райчо Василев, Николай Станоев, Майк Страуб, Лес Уелдън, Ути Бъчваров, Йоан Петров, Александър Кадиев, Теодор Цолов и др. 02:40 “Мармалад” /п./ – токшоу 04:30 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване

bTV Action
05:30 “Пета предавка” – автомобилно предаване 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:30 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.2-4 10:30 “Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Греъм Грийн, Джоди Фостър, Джеймс Кобърн, Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др. 13:00 “Заразяване” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Стивън Содърбърг, актьори Мат Деймън, Кейт Уинслет, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан и др. 15:00 “Библиотекарите” – сериал, еп. 1,2 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Прометей” – драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор Ридли Скот, актьори – Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др. 20:30 Студио “Шампионска лига” 21:45 Ювентус – Реял Мадрид (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:30 “Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Греъм Грийн, Джоди Фостър, Джеймс Кобърн,Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др. 02:45 “Библиотекарите” – сериал, еп. 1 04:30 “Улични крале 2” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Фишър, актьори Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” /п./- сериал 06:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с.2 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.3 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 09:00 “Модерно семейство”- сериал, с.4 10:00 “Запознай се с нашите” – комедия (САЩ, 2000), режисьор Джей Роуч, актьори Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др. 12:00 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал 17:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.12 19:30 “Двама мъже и половина” – сериал 20:30 “Хотел за кучета” – комедия ( САЩ, Германия, 2009), режисьор Тор Фройдентал, актьори Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др. 22:30 “Модерно семейство”- сериал, с.4 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23”/п./ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
05:40 “Прости ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Медици” (премиера) – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Джоуи” – с уч. на Джейми Крофт, Алекс Маккена, Харолд Хопкинс, Тони Бригс и др. 15:00 “А сега какво?”- с уч. на Ашли Тисдейл, Кевин Полак, Лорън Колинс, Роби Амел и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Грозната истина”- с уч. на Катрин Хейгъл, Джерард Бътлър, Брий Търнър, Ерик Уинтър, Черил Хайнс и др. 22:00 “Опасно синьо: Рифът” – с уч. на Марша Томасън, Крис Кармък, Лора Вандервурт и др. 00:00 “А сега какво?”- с уч. на Джейми Крофт, Алекс Маккена, Харолд Хопкинс, Тони Бригс и др. /п/ 01:45 Американски музикални награди 2016 04:45 “Джоуи” – с уч. на Джейми Крофт, Алекс Маккена, Харолд Хопкинс, Тони Бригс и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, втори полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Баскония – Валенсия, втори полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 15:00 Дартс: Световна купа 2017, трети ден, първа сесия, директно 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 36-и епизод, повторение 19:30 Класика от Висшата Лига – Уигън – Нюксаъл Юнайтед (2011-12), повторение 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:15 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Рединг (2006-07), повторение 21:00 Дартс: Световна купа 2017, трети ден, втора сесия, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: “Хавър”, Финландия-Франция-Германия, 2011 г., режисьор Аки Каурисмаки; в ролите Андре Вилмс, Кати Утинен, Блонден Мигел, Лайка, Жан-Пиер Дарусен, Елина Сало 21:30 “Стълбата към небето”, док. филм на Би Ай Ти, автор Петя Кертикова 22:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 “Американски истории” 00:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 04:00 Кино Европа: “Хавър”, Финландия-Франция-Германия, 2011 г., режисьор Аки Каурисмаки; в ролите Андре Вилмс, Кати Утинен, Блонден Мигел, Лайка, Жан-Пиер Дарусен, Елина Сало

Kanal 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива”/п/ 08:00 “Без монтаж”, избрано 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж”/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 00:00 “Спорт в обектива/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *