Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 АПРИЛ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Музикална сцена БНТ1 Различни, но заедно концерт и връчване на годишните награди “Сърцето на София” и “Сърцето на България” 14:30 Хляб и зрелища – документален филм /България, 2013 г./, сценарист Христо Илиев-Чарли, режисьор Георги Стоев-Джеки 15:25 Приятели за цял живот – детски игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Майкъл Спенс, в ролите Майкъл Флин, Джими Чанга, Тейва Печ и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 “Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Инцидент”/1979 г./, режисьор Константин Пероноски 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Сняг /филм от проекта “Ново БГ кино”/ игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Венцислав Василев, в ролите Пламен Великов, Владимир Ямненко, Ованес Торосян, Красимир Донков и др.(12) 22:10 По света и у нас – информационна емисия 22:25 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 23:25 Наполовина Нелсън – мъртва хватка игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Райън Флек, в ролите Райън Гослинг, Шарика Епс, Антъни Маки и др. 01:15 Шерлок 3 – сериен игрален филм /3, последен епизод/п/ 02:45 Семеен бизнес тв филм /4 епизод/п/ 03:10 Пътешествие около света за 80 дни – сериен игрален филм /3 част/п/ 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:20 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.3,4 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…”- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп. 6 13:00 “Амелия” – биографичен, драма (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Мира Наир; актьори Хилари Суонк, Юън Макгрегър, Ричард Гиър, Мия Вашиковска, Кристофър Екълстън, Уилям Къди, Марина Стоун и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.13 16:00 “Космос” – документална поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България” – музикално риалити шоу 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид 22:30 “Враг номер едно” – драма, екшън, исторически (САЩ, 2012), режисьор Катрин Бигълоу, актьори Джейсън Кларк, Реда Катеб, Джесика Частейн, Кайл Чандлър, Дженифър Ел, Харолд Перино, Джеръми Стронг и др. 01:20 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара 02:10 “120 минути” /п./ – публицистично предаване 03:50 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп. 5,6 04:50 “Търси се” /п./- токшоу

bTV Action
06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Извън играта” – сериал, с.5, еп.16-18 11:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 11:30 “Зодиак: Знаци на апокалипсиса” – фантастика, екшън (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Хоган, актьори Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др. 13:15 “Първият удар на Джеки Чан” – екшън (САЩ, Хонг Конг, 1996), режисьор Стенли Тонг, актьори Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву, Юри Петров, Нона Гришаева, Джон Ийвс и др. 15:00 “Супергърл” – сериал,с.2, еп.2,3 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Гневът на титаните” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Джонатан Лийбесман, актьори Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън, Розамунд Пайк, Бил Най и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Първородно” – ужаси, трилър (САЩ, 2013), режисьор Предраг Антониевич, актьори Ребека Да Коста, Майло Вентимиля, Анди Макдауъл, Джонатан Скеч, Бриан Дейвис, Логан Браунинг и др. 23:45 “Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири” – фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор Тимур Бекмамбетов, актьори Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др. 01:45 “Първият удар на Джеки Чан” – екшън (САЩ, Хонг Конг, 1996), режисьор Стенли Тонг, актьори Джаки Чан, Бил Тунг, Джаксън Лиу, Ани Ву, Юри Петров, Нона Гришаева, Джон Ийвс и др. 03:30 “Пета предавка” – автомобилно предаване 04:00 “С мръсна газ” – трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор Патрик Лусиер, актьори Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз,Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др.

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./- сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “Барът” – сериал 08:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.6 10:00 “Феята на зъбките” – комедия (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, актьори Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др. 12:00 “Новите съседи “ /п/- комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Кухня” /п/ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.8 19:30 Премиера: “Майк и Моли”- сериал, с.6 20:30 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – комедия, приключенски, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, актьори – Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис, Дан Стивънс, Скайлър Джисондо, Патрик Галахар, Ребел Уилсън, Рами Малек, Дик Ван Дайк и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 23:30 “Моето семейство” /п/- комедиен сериал 02:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” /п/ – сериал 04:00 “Майк и Моли” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Отмъщението на шаферките” – с уч. на Рейвън- Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Покана за приятелство” – с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън, Кейтлин Дабълдей и др. 14:15 “Всичко, което тя пожела” (премиера) – с уч. на Лекси Джованоли, Джулия Дъфи, Калъм Уърти, Дидрих Бедър и др. 16:00 “Етажна собственост” – комедиен сериал, 3 сезон 17:00 “Комбина”- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 “Ударът “Пелам 123”: Отвличане в метрото” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др. 22:20 “Бърз или мъртъв” – с уч. на Шарън Стоун, Джийн Хекман, Ръсел Кроу, Леонардо Ди Каприо и др. 00:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:50 “Всичко, което тя пожела” – с уч. на Лекси Джованоли, Джулия Дъфи, Калъм Уърти, Дидрих Бедър и др. /п/ 04:30 “Покана за приятелство” – с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън, Кейтлин Дабълдей и др. /п/

Nova Sport
10:00 Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, повторение 13:00 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд (2005-06), повторение 13:30 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:15 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Манчестър Сити (2006-07), повторение 16:00 Футбол: Каен – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Дижон – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 34-и епизод, повторение 20:45 Баскетбол: Реал Мадрид – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна асоциация, запис 22:15 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 “Американски истории”, (п) 06:30 “Майсторски клас” – токшоу на BIT, (п) 07:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 “Любовта е странно нещо, САЩ / 2014, драма, режисьор Айра Саш, в ролите Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън и др. 00:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 00:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Американски истории”, (п) 03:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кунята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси”, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 Уикенд с Роси” /п/ 13:00 “На гости на Ники Сотиров 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Коктейл”/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:20 “Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Патарински Live” 20:00 “Часът на кмета” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 “Беновска пита”/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *