Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на “Челисимо” Празници на изкуствата – Аполония 2017 14:10 В кадър Добавена реалност/п/ 14:40 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 14:55 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Иван Кондарев /Стефан Данаилов на 75 г./ двусериен игрален филм /2, последна част/ 22:25 Открито с Валя Ахчиева 23:00 Мистър и Мисис Икономика 2017 церемония по награждаването 00:15 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:25 Денят започва с Култура /п/ 02:05 Здравето отблизо /п/ 02:45 Градчето Сидер Коув – тв филм /7 епизод/п/ 03:40 Открито с Валя Ахчиева /п/ 04:15 История.bg Защо бе убит Борис Сарафов?/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 12 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.166 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 80 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 862 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп.6 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Под наблюдение”- сериал, с.3, еп.7 01:00 “ Италианската булка” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 745

bTV Cinema
06:00 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ – сериал, с.5, еп.7,8 07:45 „Незабравимо“ – сериал, с.4, еп.10 09:00 „Дъщеря ми трябва да живее“ – криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор Джон Лекайър, актьори Джоел Картър, Мадлин Мартин, Пол Попович и др. 11:15 „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.3, еп.3,4 13:15 „Незабравимо“ – сериал, с.4, еп.11 14:15 „Вода за слонове“ – драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор Франсис Лорънс, актьори Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др. 16:45 „Чудо сред ледовете“ – драма, романтичен ( САЩ, Великобритания, 2012), режисьор Кен Куопис, актьори Дрю Баримор, Джон Красински, Тед Дансън, Стивън Рут, Винеса Шоу, Тим Блейк Нелсън, Андрю Дейли, Кристен Бел и др. 19:15 „В окото на бурята“ – трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Стивън Куейл, актьори Ричард Армитаж, Сара Уейн Келис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Арлен Ескарпета, Джеръми Съмптър, Скот Лорънс, Кайл Дейвис и др. 21:00 „Смело сърце“ – драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор Мел Гибсън, актьори Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др. 00:30 „Възкресение“ – трилър (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гелб, актьори Марк Дюплас, Евън Питърс,Оливия Уайлд, Доналд Глоувър, Скот Шелдън, Рей Уайз, Сара Болгър и др. 02:15 „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.3, еп.3,4 04:15 „Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ – сериал, с.5, еп.7

bTV Action
05:15 “Готъм” – сериал, еп. 14 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, еп.4 09:00 “Готъм” – сериал, еп. 14 10:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 17 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп. 3 12:00 “Стрелата” – сериал, еп.4 13:00 “Джона Хекс” – драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор Джими Хейуърд ,актьори Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др. 15:00 “Монк” – сериал, еп.5 16:00 “Готъм” – сериал, еп. 15 17:00 “Стрелата” – сериал, еп.5 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.4 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 18 20:00 Премиера: “Твърде лично” – сериал, еп. 7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Стреляй смело” – екшън, комедия, романтичен (САЩ 2007), режисьор Майкъл Дейвис, актьори Клайв Оуен, Пол Джамати, Моника Белучи и др. 23:45 “Твърде лично” – сериал, еп. 7 00:45 “Кости” – сериал, с.10, еп. 18 01:45 “Монк” – сериал, еп.5 02:45 “Стрелата” – сериал, еп.5 03:45 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп. 4 04:45 “Пета предавка” – автомобилно предаване

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 7 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Непростимо”- сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лион – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Нант – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Троа, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Норич Сити – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Метц – Марсилия, мач от френската Лига 1, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Барнзли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *