Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм 13:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /13 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите 2 – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg. Големият български възрожденски дух 22:00 37 дни – тв филм /2 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню”7 – тв филм /9 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 37 дни – тв филм /2 епизод/п/ 03:05 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /13 епизод/п/ 03:55 Дойче веле: Шифт /п/ 04:10 Туристически маршрути 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 77 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.143 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 57 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 839 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.30 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.46 01:30 “ Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 722

bTV Action
06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 5 еп. 12 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.4 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 22 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 3 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Зората на планетата на маймуните” – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор Мат Рийвс, актьори Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи, Джуди Гриър, Тери Нотари и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.8 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.5 17:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 5 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 4 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 23 20:00 Премиера: “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 13 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Пълен контакт” – екшън (Германия, България, 2009), режисьор Дани Ларнър, актьори Долф Лундгрен, Джина Мей, Майкъл Пере, Башар Рахал, Владимир Владимиров, Райчо Василев, Николай Станоев, Майк Страуб, Лес Уелдън, Ути Бъчваров, Йоан Петров, Александър Кадиев, Теодор Цолов и др. 23:45 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.13 00:45 “Кости” – сериал, с.9, еп. 23 01:45 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.8 02:45 “Последният кораб” – сериал, еп. 5 03:45 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 4 04:45 “Пета предавка” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Различно еднакви” /п./- сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.2 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал 08:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 09:00 “Аламинут: Добре дошли в България” – комедийно предаване 10:00 “Тайната на горските пазители” – анимация, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2013), сценаристи Джеймс В. Харт, Уилям Джойс, Том Дж. Астъл, Мат Ембър, Даниел Шер, режисьор – Крис Уедж 12:00 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 13:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 13:30 “Теория да големия взрив” – сериал 14:30 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно предаване 18:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.2 22:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 23:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 00:00 “Тайната на горските пазители” – анимация, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2013), сценаристи Джеймс В. Харт, Уилям Джойс, Том Дж. Астъл, Мат Ембър, Даниел Шер, режисьор Крис Уедж 02:00 “ Предградие” /п./- сериал 03:00 “Клуб “Веселие” /п/- сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Костюмари” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
05:00 Край на програмата 10:00 Електронни спортове: ESL Hamburg 2017, Dota 2, обзор 14:00 Класика от Висшата лига – Челси – Манчестър Юнайтед (1999-00), повторение 14:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2017, първи ден, първа сесия, директно 19:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 11-и епизод, повторение 21:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2017, първи ден, втора сесия, директно 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич” публицистично предаване, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 02:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Kалендар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 “Холивуд”/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *