Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – рзвлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Сватбен параклис – игрален филм /Канада, 2013 г./, режисьор Ванеса Париз, в ролите Еманюел Вожие, Шели Лонг, Марк Деклен и др. 16:30 Семеен бизнес – тв филм 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Умно село. Да хванеш грешния влак /Марио Станчев/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Капиталът – игрален филм /Франция, 2012 г./, режисьор Коста-Гаврас, в ролите Гад Елмалех, Гейбриъл Бърн, Наташа Рение и др. 23:40 По света и у нас – информационна емисия 23:55 Фестивалът в Гластънбъри 00:55 Полицаят и полицайките – игрален филм /п/ 02:30 Виж БиБиСи: „Запознайте се със семейство Тръмп: От имигрант до президент“ – документален филм /п/ 03:25 Туристически маршрути 03:50 Семеен бизнес – тв филм/п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
02:00 „Земя на престъпници“ – драма, криминален (САЩ, 2012), режисьори Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори Люк Граймс, Хейли Бенет, Мери Стийнбърджън, Джон Хаукес, Травис Фимел и др. 05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.2, еп.1 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп.24 13:00 „Раждането на лъжата“ – комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2009), режисьори Рики Джарвис, Матю Робинсън, актьори Рики Джарвис, Дженифър Гарнър, Филип Сиймур Хофман, Джона Хил, Тина Фей, Роб Лоу и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.5 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Такъв е животът“ – комедия (САЩ, 2010), режисьор Грег Берланти, актьори Катрин Хейгъл, Андрю Дейли, Джош Дюамел, Джош Лукас, Кристина Хендрикс, Питър Новак, Брук Джоузефсън, Анди Бъкли, Хейс Макартър, Мелиса Маккарти и др. 23:00 „12 години в робство“ – драма, исторически (САЩ, 2013 г.), режисьор Стийв Маккуин, актьори Рут Нега, Майкъл Кенет Уилямс, Гарет Дилахант, Сара Полсън, Кувенжане Уолис, Таран Килам, Пол Джамати, Пол Дано, Майкъл Фасбендер, Брад Пит и др. 01:30 „Чийч и Чонг: Анимационният филм“ – анимация, комедия (САЩ, 2013), режисьори Брандън Чеймбърс, Ерик Ди Чеймбърс, сценаристи Томи Чонг, Чийч Марин 02:50 „Раждането на лъжата“ – комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2009), режисьори Рики Джарвис, Матю Робинсън, актьори Рики Джарвис, Дженифър Гарнър, Филип Сиймур Хофман, Джона Хил, Тина Фей, Роб Лоу и др. 04:30 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.2, еп.1

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.6 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, с.3, еп. 2,3,4 10:30 22:00 „Наемникът“ – екшън, трилър (Великобритания, 2014), режисьор – Томас Икими, актьори – Айнсли Бубико, Джон Колтън, Марк Хайделбергер, Кайл Хестър, Марк Джейкъбсън и др. 12:00 „Робин Худ“ – екшън, приключенски, драма (САЩ, 2010), режисьор Ридли Скот, актьори Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Макс вон Сюдов, Уилям Хърт, Марк Стронг, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Ейлийн Аткинс, Марк Ади, Матю Макфейдън, Кевин Дюранд, Скот Граймс и др. 15:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 14,15 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Параноя“ – драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор Робърт Лукетич, актьори Ричард Драйфус, Джош 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Пътуване до тайнствения остров“ – екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор Брад Пейтън, актьори Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др. 00:00 „Смело сърце“ – драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор Мел Гибсън, актьори – Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др. 03:30 „Стоте“ – сериал, с.3, еп.3 04:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 04:45 „Природата в три измерения“ – документален филм

bTV Comedy
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.6 07:00 „Партньори“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.6 09:00 Премиера: „Модерно семейство“- сериал, с.7 10:00 „Имате поща“ – комедия, романтичен (САЩ, 1998), режисьор Нора Ефрон, актьори Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Дабни Коулман, Джон Рандолф, Паркър Поузи и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.9 17:30 „Проби и грешки“ – комедиен сериал 19:00 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 20:30 „Кухня в Париж“ – комедия, романтичен (Русия 2014), режисьор Дмитрий Дьяченко, актьори Дмитрий Назаров, Дмитрий Нагиев, Елена Подкаминская, Марина Могилевская, Марк Богатырёв, Венсан Перес и др. 22:30 „Модерно семейство“ – сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Модерно семейство“ /п./ – сериал 03:00 „По средата“ /п./ – сериал 04:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Пеещото куче“ (премиера) – с уч. на Джед Рийс, Том Евърет Скот, Дейвид Делуис и др. 15:00 „Хиляда думи“ – с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Войната на боговете“ (премиера) – с уч. на Мики Рурк, Джон Хърт, Хенри Кавил, Люк Евънс, Стивън Дорф и др. 22:20 „Завръщане в бъдещето III“ – с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Мери Стийнбъргър, Томас Ф.Уилсън, Леа Томпсън и др. 00:50 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA /п/ 01:50 „Ничия земя“ – предаване /п/ 04:50 „Хиляда думи“ – с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Форест Грийн Роувърс – Суиндън Таун, мач от английската Лига 2, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Финал за Суперкупата на Испания, повторение 14:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Класика от Висшата лига – Нюкасъл Юнайтед – Ливърпул (1998-99), повторение 20:30 Класика от Висшата лига – Челси – Манчестър Сити (2009-10), повторение 21:00 Футбол: Рен – Каен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 23:00 Футбол: Ипсуич Таун – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 Футбол: Рединг – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, запис 03:00 Еротичен телепазар

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, 1 част 14:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:00 Най-доброто от еМисия България – 1 част 17:00 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 20:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров 21:00 „Шоуто на играчите“ – вечерно токшоу с Павел и Христо 22:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 „Спорт в обектива“/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 12:30 „Кръвна група:шампион“ – портрети на легендарни спортисти 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Без монтаж“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 „Патарински Live/п/ 16:00 „Четвърта инстанция“- токшоу/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров/п/ 23:30 „Спорт в обектива/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *