Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ЮЛИ

БНТ
05:15 Бразди /най-доброто/ /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:55 Телепазарен прозорец 07:10 Зелената линейка /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Музикална сцена БНТ1 – Баядерка балет по музиката на Лудвиг Минкус и хореография на Петипа, постановка на „Марийнския театър“ в Петербург 15:10 Могъщият келт – детски игрален филм /Великобритания, 2005 г./, режисьор Пиърс Елиът, в ролите Робърт Карлайл, Джилиън Андерсън, Кен Стот и др. 16:30 Непозната земя /п/ 17:00 Документален филм за алпиниста Боян Петров България, 2017 г. 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 Паралелни вселени: Реални ли са? – документален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Бил Маклейн 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 История от Бронкс – игрален филм /САЩ, 1993 г./, режисьор Робърт Де Ниро, в ролите Робърт Де Ниро, Чаз Палминтери, Лило Бранкато, Франсис Капра и др.(12) 22:50 По света и у нас – информационна емисия 23:05 Нощни птици /п/ 00:10 Разделителна линия – игрален филм /копродукция, 2011 г./, режисьор Ксавие Жан, в ролите Лорън Джърман, Майкъл Бийн, Майло Вентимиля и др.(16) 02:00 Виж БиБиСи: Британските булки на джихада – документален филм/п/ 02:55 Паралелни вселени: Реални ли са? – документален филм/п/ 03:45 Дойче веле: Шифт 04:00 Плюс това /п/

bTV
05:00 „Cool…T“ /п./ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 05:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с.3, еп. 16 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп. 8 13:00 „Кукумявки“ – комедия (САЩ, 2006), режисьор Уил Шрайнър, актьори Логан Лърман, Люк Уилсън, Коди Линли, Бри Ларсън и др. 15:00 bTV Ваканция: „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор – Саймън Дж. Смит 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Истински лъжи“ – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 1994), режисьор Джеймс Камерън, актьори Арнолд Шварценегер, Джейми Лий Къртис, Том Арнолд, Бил Пакстън, Тиа Карере и др. 23:00 „Прелестни създания“ – драма, фентъзи, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Ричард ЛаГраванесе, актьори Джеръми Айрънс, Алдън Ерънрайк, Вайола Дейвис, Ема Томпсън, Ейми Росъм, Томас Ман, Алис Енглърт, Зоуи Дойч и др. 01:00 „Кукумявки“ – комедия (САЩ, 2006), режисьор Уил Шрайнър, актьори Логан Лърман, Люк Уилсън, Коди Линли, Бри Ларсън и др. 03:00 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 08:30 „Лонгмайър“ – сериал, с.4, еп. 9,10 11:00 „Пустинята“ – екшън (САЩ, 1993), режисьор Вик Армстронг, актьори Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 13:00 „Х-мен“ – екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, актьори Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Ромийн, Тайлър Мейн и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп. 5,6 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Х-мен 2“ – трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, актьори Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др. 00:30 „Лошият лейтенант: Пристанище на служба – Ню Орлиънс“ – драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, актьори Никълъс Кейдж, Вал Килмър, Ева Мендес, Вонди Къртис-Хол, Фейруза Болк, Дженифър Кулидж и др. 04:00 „Живи машини“ – фантастика, САЩ, 2014 г., режисьор Габе Ибанйес, в ролите Антонио Бандерас, Дилън Макдърмът, Мелани Грифит, Робърт Форстър, Бригите Хьорт Сьоренсен и др.

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – сериал 06:00 „Майк и Моли“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 08:00 „Барът“ – сериал, с.2 09:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 10:00 „Смотаняци“ – комедия (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбръхамс, актьори Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др. 12:00 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.5 17:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 18:30 „Стъпка по стъпка“- сериал 20:30 „Смотаняци 2“ – комедия (САЩ, 1993), режисьор Джим Ейбрахамс, актьори Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива и др. 22:30 „Модерно семейство“ – сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 03:00 „Барът“ /п./ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал

Nova TV
05:00 „Зуум: Академия за супергерои“ – с уч. на Тим Алън, Кортни Кокс, Чеви Чейс, Спенсър Бреслин и др. /п/ 06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ (премиера) – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Голямото сърце на Лъки“ – с уч. на Наташа Хенстридж, Хари Хамлин, Антони Лемке и др. 14:15 „Сватбени съмнения“ – с уч. на Ариел Кебъл, Андрю Уокър, Дейвид Хейдън-Джоунс, Джейслин Смит, Барбара Нивън и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 4 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 „Денят на Бастилията“ (премиера) – с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др. 22:00 „Джанго без окови“ – с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Самюел Джаксън, Кристоф Валц, Кери Уошингтън и др. 01:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 02:00 „Сватбени съмнения“ – с уч. на Ариел Кебъл, Андрю Уокър, Дейвид Хейдън-Джоунс, Джейслин Смит, Барбара Нивън и др. /п/ 04:15 „Голямото сърце на Лъки“ – с уч. на Наташа Хенстридж, Хари Хамлин, Антони Лемке и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лион – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Тулуза – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лутън Таун – Блекпул, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 20:00 Класика от Висшата Лига – Уулвърхямптън Уондърърс – Съндърланд (2010-11), повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, девети ден, директно 23:00 Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторнеие 00:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част 11:00 най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване 14:00 Най-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова – 2 част 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 2 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 2 част 17:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++“Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 „Карамел“ с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Най-доброто от Горещи срещи с Венета Райкова – 2 част (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес – 2 част (п)

Kanal 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“ /п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Интервю с Наделина Анева 16:55 Телемаркет 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 Патарински Live/п/ 20:00 „Без монтаж“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live, избрано 22:30 „Беновска пита“/п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *