Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 АВГУСТ

БНТ
05:15 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /5 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев – на живо от Созопол 10:30 История.bg България между двете световни войни/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:45 Струнен квартет “София” Софийски музикални седмици 2016 13:45 По следите на капитан Грант – детски тв филм /4 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /5 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /2 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /6, последен епизод/ 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Студио Футбол – коментарно предаване 21:45 Футбол: България – Швеция, квалификация за Световно първенство Русия 2018 – пряко предаване от стадион “Васил Левски” 00:20 Обзор Футбол 00:50 Мотоспорт екстра 01:20 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 01:30 Денят започва с Култура /п/ 02:45 Едно голямо семейство 2 – тв филм /2 епизод/п/ 03:40 Музика на сърцето тв филм /5 епизод/п/ 04:30 История.bg България между двете световни войни/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 37 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.103 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 17 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп.799 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп.799 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.48 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 13 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.1, еп.17, 18 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.4 01:30 “Паднала от небето” – сериал, с.6, еп.4 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 680

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.15 06:00 “Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 21 09:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.15 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 3 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 22 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 6 13:00 “Тай-Чи майстор” – екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор Киану Рийвс, актьори Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.12 16:00 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.16 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 7 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 1 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 4 20:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Херкулес в подземния свят” – приключенски (САЩ, 1994), режисьор Бил Нортън, актьори – Антъни Куин, Кевин Сорбо, Тоуни Китаен и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.22 01:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 4 02:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.11 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 7 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 1

bTV Comedy
05:00 “Учителката по френски” /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 07:00 “Учителката по френски” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с.2 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Сватбен лиценз” – комедия, романтичен, САЩ, 2007 г., режисьор Кен Куопис, актьори Робин Уилямс, Манди Мур, Джон Красински, Кристине Тейлър, Ерик Кристиян Олсен, Джош Флитър и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Страхотни новини” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 19:00 “ Учителката по френски” – сериал, с.1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Страхотни новини” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Сватбен лиценз” – комедия, романтичен, САЩ, 2007 г., режисьор Кен Куопис, актьори Робин Уилямс, Манди Мур, Джон Красински, Кристине Тейлър, Ерик Кристиян Олсен, Джош Флитър и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 03:00 “Предградие” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova Sport
09:00 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, първи ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 4-и епизод, повторение 17:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод, повторение 17:30 Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Манчестър Сити (2004-05), повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Бордо – Троа, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Любовна присъда” – с уч. на Ян Сосньок, Уго Егон Балдер, Тобиас Лихт и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Мотив” – сериен филм, сезон 4 01:00 “Просветление” – сериен филм 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Имате думата”/п/ 07:30 “Патарински Live/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “На гости на Ники Сотиров”/п/ 10:00 “Спорт в обектива”/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Коктейл”/п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:15 “Патарински” Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *