Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар”2 анимационен филм 13:25 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 13:55 История.bg. Големият български възрожденски дух/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /14 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Мускетарите 2 – тв филм /9 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева 22:00 37 дни – тв филм /3, последен епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню”7 – тв филм /10 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 37 дни – тв филм /3, последен епизод/п/ 03:05 Спасителен отряд Калифорния тв филм /14 епизод/п/ 03:55 Дойче веле: Шифт /п/ 04:10 Туристически маршрути 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 78 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.144 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 58 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 840 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.31 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.47 01:30 “ Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 723

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.5 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 5 еп. 13 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.5 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 23 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 4 12:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 5 13:00 “Живи машини” – фантастика (САЩ, 2014), режисьор Габе Ибанйес, актьори Антонио Бандерас, Дилън Макдърмът, Мелани Грифит, Робърт Форстър, Бригите Хьорт Сьоренсен и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.9 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.6 17:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 6 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.5 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 24 20:00 Премиера: “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 14 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Рома – Челси (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 Шампионска лига: Най-интересното от срещите през деня 01:15 Манчестър Юнайтед – Бенфика (футбол от Шампионска лига) 03:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 6 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 5

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.2 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Ритъмът на греха“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор Триш Си, актьори Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард, Луис Росадо и др. 12:00 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 13:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 13:30 „Теория за големия взрив“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламнит: Добре дошли в България“ – комедийно предаване 18:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с.4 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.2 22:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 23:30 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.10 00:00 „Ритъмът на греха“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор Триш Си, актьори Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард, Луис Росадо и др. 02:00 “ Предградие“ /п./- сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04:00 „Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Костюмари” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Барселона – Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бирмингам Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Арсенал (2009-10), повторение 14:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2017, втори ден, първа сесия, директно 19:00 Футбол: Бордо – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Астън Вила (2007-08), повторение 21:45 Снукър: “Шампионът на шампионите” 2017, втори ден, втора сесия, директно 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, избрано 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 14:00 Стажанта броди (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Беновска пита”/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 Патарински Live/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *