Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ЮЛИ

БНТ
05:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб „Догстар“ – 26-сериен анимационен филм /Австралия, 2006 г./, 1 епизод 09:40 Сагуа – сиамската котка – 80-сериен анимационен филм /Канада, 2000 г./, 1 епизод 10:00 Арабела – 13-сериен детски тв филм /Чехословакия, 1980 г./, 1 епизод 10:30 История.bg – Тринайстият владетел на Първата българска държава /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – нформационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Инуяша – анимационен филм /17 епизод/ 13:20 Бакстър – тв филм /6 епизод/ 13:45 Демонът на империята – тв филм /8 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /12 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 17:00 По съвест 4 – тв филм /7 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Как е устроена Земята – 8-сериен документален филм /Великобритания, 2013 г./, 1 епизод 19:25 Митове и легенди 12-сериен – документален филм /САЩ, 2014 г./, 1 епизод 19:50 Лека нощ, деца! Насърчаване на духа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:45 Жената, която се завръща – 4-сериен игрален филм /Италия, 2011 г./, 1 епизод, режисьор Джани Лепре, в ролите Вирна Лизи, Лука Бастианело, Емилио Бонучи и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: Ранен израелски тероризъм – 26-серийна документална поредица на БиБиСи 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Четвърта власт – тв филм /11 епизод/ 00:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:45 По съвест 4 – тв филм /7 епизод /п/ 01:35 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /12 епизод/п/ 02:30 Япония днес 02:40 Днес и утре 03:10 Международен тероризъм след 1945 година: Ранен израелски тероризъм – документална поредица /п/ 03:35 История.bg Тринайстият владетел на Първата българска държава /п/ 04:45 Митове и легенди – документален филм /1 епизод /п/

bTV
05:00 „Търси се…“ /п/ – токшоу с водещи Меги и Нели 05:30 „Домашен арест“ /п/ – сериал 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 14 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 80 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 94 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 776 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп. 25 21:30 „Кралица на красотата“ – сериал, с. 1, еп. 1 22:30 „Кухня“ – сериал, с. 5, еп. 11,12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Новите съседи“- сериал, с.1, еп. 43 01:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с. 1, еп. 41 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 657

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 2, еп. 21 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7 еп. 5 10:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 1 11:00 „Готъм“ – сериал, еп. 21 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 2 13:00 „Ледено бедствие“ – екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор – Джонатан Уинфри, актьори – Виктор Уебстър, Дженифър Спенс, Майк Допъд и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп.13 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 7, еп. 6 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 3, еп. 3 18:00 „Готъм“ – сериал, еп. 22 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 2 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 2, еп. 22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Информаторите“ – драма, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор – Грегор Джордан, актьори – Амбър Хърд, Уинона Райдър, Ким Бейсингър, Били Боб Торнтън, Мики Рурк, Джон Фостър и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с. 2 еп. 22 01:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 2 02:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 13 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 7, еп. 11 04:00 „Готъм“ – сериал, еп. 22

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п/ – сериал 06:00 „Без пукната пара“ – сериал, с. 3 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Барът“ – сериал, с. 3 09:00 „Българи на три морета“ – комедийно риалити 10:00 „Ритъмът на греха“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор -Триш Си, актьори – Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард, Луис Росадо и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с. 2 19:00 „По средата“ – сериал, с. 6 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с. 5 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с. 4 00:00 „Ритъмът на греха“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор -Триш Си, актьори – Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард, Луис Росадо и др. 02:00 „Без пукната пара“ – сериал 03:00 „Барът“ /п/ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п/ – сериал

Nova TV
06:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 12 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“- телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Хавай 5-0“ (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 3 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Дракула“ – сериен филм 02:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 7 /п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, първи ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Екзитър Сити – Карлайл Юнайтед, полуфинален мач реванш от плейофите на Лига 2, повторение 14:00 Футбол: Лион – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Каен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Брадфорд Сити – Флийтууд Таун, първи полуфинален мач от плейофите на Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Световен Мачплей 2017, втори ден, първа сесия, повторение 01:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 10:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 14:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Имате думата“ /п/ 07:30 „Патарински Live /п/ 08:00 „Денят на живо“ /п/ 09:00 „Офанзива“ /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 „Пулс“ с Гергана Добрева /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 „Интервю“ с Наделина Анева /п/ 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 „Холивуд“ /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ /п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live, избрано 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *