Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 MAЙ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм
/3944 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /25 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Жо – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:05 В кадър – сделката за свободата 22:05 SS Британия – тв филм
/5 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /25 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Жо – тв филм /7 епизод/п/ 02:30 Фалшива принцеса – тв филм /25 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /25 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3944 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 53 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.37 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.51 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 734 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп.51 21:00 „Смени жената“ – семейно риалити 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с. 2, еп.12 01:00 „Бог да ни е на помощ“ – сериал, с. 2, еп.16 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Аламинут: Добре дошли в България“ 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 614

bTV Action
05:00 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.17 06:00 „Робо и Страшко“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.2 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.6 10:00 „Час пик“ – сериал, еп.1 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.3 12:00 „Ренегат“ – сериал, с.4, еп. 22 13:00 „Заразяване“ – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Стивън Содърбърг, актьори – Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп.12 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.7 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 1 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.4 19:00 „Час пик“ – сериал, еп.2 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Прометей“ – драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор – Ридли Скот, актьори – Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.2 01:15 „Час пик“ – сериал, еп.2 02:15 „Последователите“ – сериал, еп.10 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 7 04:15 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.4

bTV Comedy
05:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 06:00 „Приятели“ – сериал, с.2 07:00 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Мистър Пибоди и Шърман“ – приключенски, анимация, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Крейг Райт, Тед Кий, режисьор – Роб Минкоф 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Хотел Елеон“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Барът“ – сериал, с.3 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Хотел Елеон“ – комедиен сериал, с. 19,20 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.7 00:00 „Мистър Пибоди и Шърман“ – приключенски, анимация, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Крейг Райт, Тед Кий, режисьор – Роб Минкоф 02:00 „Приятели“ /п./ – сериал 02:00 „Приятели“ /п./ – сериал 03:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Барът“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 7 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:15 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Световни серии 2017, Дубай, първи ден, повторение 15:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 15:05 Баскетбол: Пети плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Футбол: Брадфорд Сити – Милуол, финален мач от плейофите на английската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 19:00 Футбол: Блекпул – Екзитър Сити, финален мач от плейофите на английската Лига 2, повторение 21:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 36-и епизод, повторение 21:30 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 23:15 Класика от Висшата Лига – Манчестър Сити – Куинс Парк Рейнджърс (2011-12), повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *