Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 АВГУСТ

БНТ
05:40 Как е устроена Земята – документален филм /4 епизод/п/ 06:25 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /5 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /5 епизод/ 09:55 Арабела – детски тв филм /5 епизод/ 10:30 История.bg Симеон Велики/п/ 11:30 Кокиче в блатото – документален филм /България, 2010 г./, режисьор Ралица Димитрова 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Шербурските чадъри – игрален филм /копродукция, 1964 г./, режисьор Жак Деми, в ролите Катрин Деньов, Нино Кастелнуово, Ан Вернон, Марк Мишел и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /5, последен епизод/ 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Мера според мера: 1901 – 7-сериен тв филм/България, 1981 г./, 1 серия, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите Руси Чанев, Стефан Мавродиев, Димитър Буйнозов, Катя Иванова, Богдан Глишев и др. 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Митове и легенди – документален филм /4 епизод/ 19:05 Как е устроена Земята – документален филм /5 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Насърчаване на духа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 “Световно първенство по лека атлетика: финали – тласкане на гюле /мъже/, 100 м, овчарски скок, седмобой /жени/, полуфинали – 400 м, 800 м, 110 м с препятствия /мъже/, квалификации – хвърляне на копие /жени/ 00:00 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /5, последен епизод/п/ 00:45 Шербурските чадъри – игрален филм /п/ 02:25 Жената, която се завръща – игрален филм /2 епизод/п/ 04:05 Днес и утре 04:30 История.bg Симеон Велики/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 18 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.84 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп. 98 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп.780 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.29 21:30 “Кралица на красотата” – сериал, с.1, еп. 5 22:30 “Кухня” – сериал, с.5, еп.19,20 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи”- сериал, с.1, еп.47 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп.45 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 661

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.9 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3, еп. 2 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7 еп.9 10:00 “Супергърл” – сериал, еп. 5 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 3 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 6 13:00 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски, фантастика (САЩ, 2013), режисьор Ерик Стайлс, актьори Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.17 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.10 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 7 18:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 4 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 6 20:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Примамката” – комедия, екшън, трилър (Канада, САЩ, 2000), режисьор Антоан Фукуа, актьори Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хътчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Паймър, Майк Епс и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.3 01:00 “Супергърл” – сериал, еп. 6 02:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.17 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп. 7 04:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 4

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./- сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.3 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Барът” – сериал, с.3 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Майка под наем” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Майкъл Маккълърс, актьори Денис О’Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Българи на три морета” – еп. 2 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.5 19:00 “По средата” – сериал, с.6 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал, с.5 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Майка под наем” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Майкъл Маккълърс, актьори Денис О’Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др. 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “Барът” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 12 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 3 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Мачплей 2017, седми ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Брадфорд Сити – Милуол, финал на плейофите на английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Рединг, финал на плейофите на Чемпиъншип, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата Лига – Лестър Сити – Съндърланд (1999-00), повторение 21:45 Футбол: Съндърланд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Лийдс Юнайтед (1997-98), повторение 00:10 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 02:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:25 Еротичен телепазар 04:25 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Имате думата”/п/ 07:30 “Патарински Live/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Интервю с Наделина Анева “/п/ 10:00 “Спорт в обектива”/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Без монтаж”/п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:15 “Патарински” Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live, избрано 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *