Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова 10:30 История.bg Жените в българската история/п/ 11:30 Под вълните на Черно море – документална поредица 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Космически кораб „Догстар“2 – анимационен филм /5 епизод/ 13:20 Лошите добри приятели – детски тв филм /9 епизод/ 13:45 По следите на капитан Грант – детски тв филм /5 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /6 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /3 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Искри на изобретателност – документален филм /2 епизод/ 19:25 Как се прави – документален филм /8 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:50 Землянин – игрален филм /Австралия, 1980 г./, режисьор Питър Колинсън, в ролите Уилям Холдън, Рики Шрьодер, Джак Томпсън и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: Групата на Баадер-Майнхоф – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Добър човек игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Кеони Уаксман, в ролите Стивън Сегал, Виктор Уебстър, Юлия Вердес, Цъ Ма и др. (12) 01:10 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 01:20 Денят започва с Култура /п/ 02:35 Едно голямо семейство 2 – тв филм /3 епизод/п/ 03:30 Музика на сърцето – тв филм /6 епизод/п/ 04:20 Международен тероризъм след 1945 година: Групата на Баадер-Майнхоф – документална поредица/п/ 04:45 Как се прави – документален филм /8 епизод/п/

bTV
05:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 39 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.105 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 19 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 801 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 801 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.50 21:30 „Любов и вендета“ – сериал, с.1, еп. 15 22:30 „Хотел Елеон“ – сериал, с.1, еп. 21 23:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2, еп. 1 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.6 01:30 „Паднала от небето“ – сериал, с.6, еп.6 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 682

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 07:30 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 3 еп. 22 09:00 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.17 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 5 11:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 2 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 8 13:00 „Дявол“ – трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор – Джон Ерик Доудли, актьори – Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О’Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.14 16:00 „Извън играта“ – сериал, с.6 еп.18 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 9 18:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 3 19:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 6 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп. 23 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Епоха на герои“ – военен (Великобритания, 2011), режисьор – Ейдриан Витория, актьори – Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени, Изабела Мико, Стивън Уотърс, Иън Рос, Роси Фелнер, Ерик Мадсен и др. 23:45 „Стрелата“ – сериал, с.3 еп.23 00:45 „Супергърл“ – сериал, с..2, еп. 6 01:45 „Кости“ – сериал, с.10, еп.14 02:45 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 9 03:45 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 3 04:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 „Слънчева Филаделфия“
/п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 07:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал 08:00 „Предградие“ – сериал, с.2 09:00 „Българи на три морета“ – комедийно риалити 10:00 „Свалки в облаците“ – комедия (Испания, 2013), сценарист и режисьор – Педро Алмодовар, актьори – Антонио Бандерас, Пенелопе Крус, Коте Солер, Антонио де ла Торе, Хуго Силва, Мигел Анхел Силвестре и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Страхотни новини“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно предаване 18:00 Премиера: „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 19:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал, с.1 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Страхотни новини“ – комедиен сериал, с.1 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с.9 00:00 „Свалки в облаците“ – комедия (Испания, 2013), сценарист и режисьор – Педро Алмодовар, актьори – Антонио Бандерас, Пенелопе Крус, Коте Солер, Антонио де ла Торе, Хуго Силва, Мигел Анхел Силвестре и др. 02:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 03:00 „Предградие“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Скорпион“ – сериен филм /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Корабът на мечтите: Малайзия“ – с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др. 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 „Скорпион“ – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 „Мотив“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Донкастър Роувърс – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Гингам – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Брадфорд Сити – Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Анже – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Портсмут – Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес, (п) 10:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 14:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Офанзива“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Холивуд“/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *