HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Внимание, роботика – анимационен филм 07:35 Пиксел Пинки – анимационен филм 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 #Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев 13:00 Музикална сцена БНТ1 Концерт на Виенската филхармония от Будапеща 14:40 Зачеркнатият класик – документален филм /България, 2006 г./, режисьори: Оскар Кристанов и Коста Биков 15:30 Полицаят и извънземните – игрален филм /копродукция, 1979 г./, режисьор Жан Жиро, в ролите Луи дьо Фюнес, Жан Льофевър, Ги Гросо, Мишел Галабрю и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 Конспиративни досиета: Кой свали полет “МН17” – документален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Майк Рудин 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Момичето, което яздеше китове – игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Ники Каро, в ролите Кийша Касъл-Хюз, Равира Паратене, Вики Хотън, Клиф Къртис и др. 22:30 По света и у нас – информационна емисия 22:45 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 23:45 Полицаят и извънземните – игрален филм /п/ 01:15 Война и мир – тв филм /1 епизод/п/ 02:15 Плюс това /п/ 03:20 Изкуството на 21 век 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 05:30 “Робо и Страшко” – анимация 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Избрана жертва”- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Геролмо, актьори Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др. 15:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.19,20 16:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.9,10 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Малки бъркотии” – драма (Великобритания, 2014), режисьор Алън Рикман, актьори – Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др. 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 Премиера: “Хрониките на Шанара” – сериал, с.2, еп. 7 00:20 “Дневниците на вампира” – сериал, с.5, еп.22 01:20 “Космос” – научно-популярна поредица 02:10 “Избрана жертва”- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Крис Геролмо, актьори – Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др. 04:00 “Търси се…” /п./ – токшоу

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” /п./- сериал 06:00 “Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.4 07:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 08:00 “Стажанти” – сериал, с.2 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2 10:00 “Северополис” – комедия (САЩ, 2014), режисьор – Дъглас Бар, актьори Тифани Тисън, Джош Хопкинс, Бейли Медисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър и др. 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 6 18:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “Хотел “Елеон” – сериал 20:30 “Ченге в детската градина” – екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор Айвън Райтман, актьори Арнолд Шварценегер, Пенелъпи Ан Милър, Джейсън Райтмън, Кати Мориарти, Карол Бейкър, Памела Рийд, Линда Хънт и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 23:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 02:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 03:00 “Стажанти” /п/- сериал 04:00 “Загадките на Лора” – сериал

bTV Action
04:15 “Ловци на глави” – криминален, драма, трилър (Норвегия, Швеция, Германия, 2011), режисьор Мортен Тилдум, актьори -Аксел Хени, Николай Костер-Валдау, Джели Р. Олгард, Ейвинд Сандер, Синове Макоди Лунд и др. 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.7,8,9 10:45 “На прицел” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, актьори Стивън Сегал, Флорин Пиерсик -младши, Джейд Юън и др. 12:30 “Х-Мен: Първа вълна” – екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор Матю Вон, актьори Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоунс, Никълъс Холт, Георги Николов и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 7,8 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Открити рани” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор Анджей Бартовяк, актьори – Стивън Сегал, Ди Ем Екс, Исая Уошингтън, Джил Хенеси, Бил Дюк, Том Арнолд, Майкъл Джей Уайт, Антъни Андерсън, Дейвид Вадим, Ева Мендес и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “47 ронини” – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2013), режисьор Карл Ринч, актьори – Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Кари-Ан Мос, Хюго Уиивинг, Ринко Кикучи, Кари-Хироюки Тагава, Того Игава, Джин Аканиши, Таданобу Асава и др. 00:15 “Двойна самоличност” – криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор Денис Димстър, актьори Вал Килмър, Изабела Мико, Захари Бахаров, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Велислав Павлов, Райчо Василев, Руши Видинлиев и др. 02:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.8,9 03:45 “Пета предавка” – автомобилно предаване

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Непорочната Джейн” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Пълна каша” – с уч. на Джоузи Бисет, Роб Естис, Линдзи Фонсека, Ефраим Елис и др. 14:15 “Любовни хроники” (премиера) – с уч. на Мерит Патерсън, Джъстин Кели, Лейни Макоули, Джина Холдън и др. 16:00 “Аз обичам България” – забавно предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Капитан Америка: Първият отмъстител” – с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др. 22:30 “Неуловим” – с уч. на Джеймс Макавой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман и др. 00:45 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:15 “Любовни хроники” – с уч. на Мерит Патерсън, Джъстин Кели, Лейни Макоули, Джина Холдън и др. /п/ 03:50 “Пълна каша” – с уч. на Джоузи Бисет, Роб Естис, Линдзи Фонсека, Ефраим Елис и др. /п/

Nova Sport
05:15 Край на програмата 10:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лил – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 17-и епизод, повторение 14:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 21-и епизод 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 24-и епизод 19:30 Баскетбол: Баскония – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:10 Футбол: Каен – Нант, мач от френската Лига 1, запис 23:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 01:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 24-и епизод, повторение 01:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 21-и епизод, повторение 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 1 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 14:00 “PLAY-GASM” с Краси Петров (п) 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 Най-доброто от “еМисия България” – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина 23:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 03:00 най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” 13:00 “Всеки следобед”, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп Шоп 15:30 “Патарински Live”/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 “Без монтаж”, избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:30 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 22:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 22:30 “Беновска пита”/п/ 00:30 06:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *