Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 4 ЮНИ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка /най-доброто/ – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Награда за полет в изкуството “Стоян Камбарев” 2017 церемония по връчването 14:30 Древни български хроники: Любимецът на Тангра трета хроника 15:25 Изгубеният принц – детски игрален филм /Чехия, 2008 г./, режисьор Вацлав Кршиштек, в ролите Петр Щепан, Владимир Марек, Ленка Власакова и др. 16:40 Непозната земя 17:10 “Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “”Невероятните приключения на Симбад мореплавателя””/1997г./, режисьор Георги Димитров 18:15 Спорт тото 18:55 Световна лига по волейбол: Русия – България/мъже/ пряко предаване от Казан/Русия/ 21:00 По света и у нас – информационна емисия 21:20 Спортни новини 21:30 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми 23:20 По света и у нас – информационна емисия 23:35 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 00:35 Пътят на Халима – игрален филм /копродукция, 2012 г./, режисьор Арсен Антон Остоич, в ролите Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович, Мирай Гърбич и др. 02:10 SS Британия – тв филм /6, последен епизод/п/ 03:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:05 Зелената линейка/най-доброто/ /п/ 04:55 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 “Костенурките Нинджа” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 06:30 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.23-25 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…”- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп. 16 13:00 “Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Бауърс, актьори Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.23 16:00 “Космос” – документална поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България” – музикално риалити шоу 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Английският учител” – драма, комедия (САЩ, 2013), режисьор Крейг Зиск, актьори Чарли Сакстън, Ники Блонски, Грег Киниър, Нейтън Лейн,Майкъл Ангарано, Джулиан Мур, Лили Колинс и др. 01:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара 02:00 “Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Бауърс, актьори Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др. “120 минути” /п./ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.5-7 11:00 “Белязан да умре” – екшън, драма (САЩ, 1990), режисьор Дуайт Литъл, aктьори Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др. 13:00 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай , 2013), режисьор Ерик Стайлс, актьори Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др. 15:00 “Библиотекарите” – сериал, еп. 3,4 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:30 “Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Греъм Грийн,Джоди Фостър, Джеймс Кобърн,Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Кървав диамант” – драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Eдуард Зуик, актьори Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др. 01:00 “Улични крале 2” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Фишър, актьори Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др. 02:45 “Библиотекарите” – сериал, еп. 3,4 04:30 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай , 2013), режисьор Ерик Стайлс, актьори Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 06:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с.2 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.3 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 09:00 “Модерно семейство”- сериал, с.4 10:00 “Хотел за кучета” – комедия ( САЩ, Германия, 2009), режисьор Тор Фройдентал, актьори Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др. 12:00 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал 17:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.13 19:30 “Двама мъже и половина”- сериал 20:30 “Запознай се с нашите” – комедия (САЩ, 2000), режисьор Джей Роуч, актьори Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др. 22:30 “Модерно семейство”- сериал, с.4 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23”/п./ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Медици” (премиера) – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “За добро или лошо” – с уч. на Лиса Велхел, Антонио Купо, Еди Макрей и др. 14:15 “Този прекрасен миг” – с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд, Моли Бърнет и др. 16:00 “Етажна собственост” – комедиен сериал, 3 сезон 17:00 “Комбина”- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 “Медальонът”- с уч. на Джеки Чан, Клер Форлани, Лий Еванс, Джон Рис-Дейвис, Джулиан Сандс, Антъни Уонг и др. 21:50 “Стелт” – с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд и др. 00:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:50 “Този прекрасен миг” – с уч. на с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд, Моли Бърнет и др. /п/ 04:00 “За добро или лошо” – с уч. на Лиса Велхел, Антонио Купо, Еди Макрей и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Валенсия – Барселона, трети полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, втори полуфинален мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Рединг (2006-07), повторение 14:30 Класика от Висшата Лига – Манчестър Сити – Куинс Парк Рейнджърс (2011-12), повторение 15:00 Дартс: Световна купа 2017, четвърти ден, първа сесия, директно 19:00 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 36-и епизод, повторение 21:00 Дартс: Световна купа 2017, четвърти ден, втора сесия, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:30 “Стълбата към небето”, док. филм на Би Ай Ти, автор Петя Кертикова 06:00 “Американски истории”, (п) 06:30 “Майсторски клас” – токшоу на BIT, (п) 07:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: “Хавър”, Финландия-Франция-Германия, 2011 г., режисьор Аки Каурисмаки; в ролите Андре Вилмс, Кати Утинен, Блонден Мигел, Лайка, Жан-Пиер Дарусен, Елина Сало 23:30 “Стълбата към небето”, док. филм на Би Ай Ти, автор Петя Кертикова 00:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 00:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус, (п) 03:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кунята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси”, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 Уикенд с Роси” /п/ 13:00 “На гости на Ники Сотиров 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Коктейл”/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 Интервю с Наделина Анева 16:55 Телемаркет 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Без монтаж”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live, избрано от седмицата 22:30 “Беновска пита”/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *