Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3909 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /101 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Музика на сърцето – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:40 Още от деня Публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017/Унгария/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 2 – сериен игрален филм /1 епизод/ 22:30 В кадър Избори: Хартия vs машина 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017/Финландия/ 23:35 В сянката на властта 2 – тв филм /5 епизод/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Музика на сърцето – тв филм /3 епизод/п/ 02:35 Чиста кръв – тв филм /101 епизод/п/ 03:30 В сянката на властта 2 – тв филм /5 епизод/п/ 04:25 Дързост и красота – тв филм /3909 епизод/п/ 04:45 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 18 15:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.18,19 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 700 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 11 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 18 01:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с. 2, еп.3 01:30 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:30 Премиера: “Незабравима” /п./ – сериал 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 575

bTV Action
05:15 “Библиотекарите” – сериал, еп.1 06:00 “Аватар: Повелителят на четирите стихии” – анимация 08:00 “Ирис” – сериал, еп.10 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.24 11:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.9 12:00 “Ренегат” – с.3, еп. 4 13:00 “Избрана жертва”- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Крис Геролмо, актьори Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп.7 16:00 “Златното момче” – сериал, еп.7 17:00 “Ренегат” – с.3, еп. 5 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.10 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.1 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Пътуване за милиони” – екшън, трилър (Великобритания, 2012), режисьор Инон Шампание, актьори Доминик Монаган, Рик Гомез, Джордан Белфи и др. 23:45 “Готъм” – сериал,с.2, еп.11 00:45 “Кости” – сериал, с.10, еп.1 01:45 “Ирис” – сериал, еп.10 03:15 “Златното момче” – сериал, еп.7 04:15 “Стрелата” – еп.3,еп.10

bTV Comedy
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Селяндури в Бевърли Хилс” – комедия (САЩ, 1993), режисьор Пенелопе Спехрис, актьори Ерика Елениак, Джим Варни, Роб Шнайдер, Лиа Томпсън и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.5 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.9, еп.11 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 4 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.2 00:00 “41-годишният девственик, който направи дете на Сара Маршал и се почувства виновен” – комедия (САЩ, 2010), режисьор Крейг Мос, актьори Браян Калън, Джесика Лий, Дж. Крис Нюбърг, Стивън Симс, Стивън Николас, Брайън Кокс и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Монпелие – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 Баскетбол: Баскония – Реал Бетис Енергия Плюс, мач от испанската баскетболна лига, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Шефилд Уенздей (1999-00), повторение 21:45 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо” /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива”/п/ 10:00 “Без монтаж”/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Холивуд”/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *