Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Ваканцията на Лили – тв филм /6, последна серия/ 13:55 История.bg – Съдбата на българите от Западните покрайнини след Ньойския договор
/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /9 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 Играта – 6-сериен тв филм /Великобритания, 2014 г./, 1 епизод, режисьори: Найъл Маккормик и Даниъл О’Хара, в ролите Джонатан Арис, Том Хюс, Виктория Хамилтън и др. 23:00 По света и у нас – информационна емсиия 23:25 Зелена светлина 23:30 Хрътката 2 – тв филм /4 епизод/(12) 00:25 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Здравето отблизо /п/ 02:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /9 епизод/п/ 03:50 Хрътката 2 – тв филм/4 епизод /п/(12) 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 15 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 169 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 83 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: „Сърцето на града“ – сериал, с. 1, еп. 3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп. 9 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Връзки“ – сериал, с. 1, еп. 10 01:00 „Италианската булка“ /п/ – сериал 02:00 bTV Новините
/п/ 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 748

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п/ – сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с. 3 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с. 4 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Денят на влюбените“ – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор – Гари Маршал, актьори – Джесика Алба, Кати Бейтс, Джесика Бийл, Брадли Купър, Ерик Дейн, Патрик Демпси, Хектор Елизондо, Джейми Фокс, Дженифър Гарнър, Топър Грейс, Ан Хатауей, Аштън Къчър, Тейлър Суифт, Джулия Робъртс, Куин Латифа, Шърли Маклейн, Ема Робъртс и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Кое е това момиче“ – сериал 14:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с. 2 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с. 3 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с. 6 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с. 3 00:00 „Приятелю Тед“ – комедия, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор – Сет Макфарлан, актьори – Марк Уолбърг, Мила Кунис, Сет Макфарлан, Джоел Макхейл, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Джовани Рибизи и др 02:00 „Предградие“ /п/ – сериал 03:00 „По средата“ /п/ – сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п/ – сериал

bTV Action
05:00 „Готъм“ – сериал, еп. 17 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, еп. 7 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 17 10:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 20 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 5, еп. 6 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 7 13:00 „Езерото на акулите“ – трилър (САЩ, 2015), режисьор -Джери Дуган, актьори – Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др. 15:00 „Монк“ – сериал, еп. 8 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 18 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 8 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 5, еп. 7 19:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 21 20:00 Премиера: „Твърде лично“ – сериал, еп. 10 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Байерн Мюнхен – ПСЖ (футбол Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Шампионска лига (най-интересното от срещите през деня) 01:15 Барселона – Спортинг (футбол Шампионска лига) 03:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 8 04:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 5, еп. 7

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Сезонът на черешите“ – сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Чучулигата“ – сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Непростимо“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 15-и епизод, повторение 13:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 15-и епизод, повторение 13:30 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Евертън (2005-06), повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Баскония – Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити (1994-95), повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Билярд: Москони къп 2017, втори ден, директно 01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, избрано 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 14:00 Стажанта броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич 20:30 „Шоуто на играчите“, вечерно токшоу с Павел и Христо 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Беновска пита“ /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 Патарински Live /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *