Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 МАРТ

БНТ1

00.15 – Посолството тв филм /9 епизод/п/

01.25 – Градчето „Сидер Коув“ тв филм /9 епизод/п/

02.10 – През коридорите на времето документална поредица/п/

03.50 – Отблизо с Мира Добрева /п/

04.50 – Вяра и общество с Горан Благоев /п/

05.50 – Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

06.00 – Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова

09.00 – По света и у нас Информационна емисия

09.15 – Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев

10.30 – Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова

11.20 – Дързост и красота тв филм /3891 епизод/

11.40 – Телепазарен прозорец

12.00 – По света и у нас Информационна емисия

12.30 – Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

12.45 – Телепазарен прозорец

13.00 – Космически кораб „Догстар“ 2 анимационен филм /22 епизод/

13.25 – Лошите добри приятели детски тв филм /7 епизод/

13.55 – Шоуто на Канала /п/

14.55 – Телепазарен прозорец

15.10 – Чиста кръв тв филм /83 епизод/

16.00 – По света и у нас Информационна емисия

16.10 – Новини на турски език

16.25 – Телепазарен прозорец

16.40 – Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви

16.55 – Момчетата от „Медисън авеню“ 6 тв филм /13, последен епизод/

17.45 – Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/

17.55 – Зелена светлина

18.00 – По света и у нас Информационна емисия

18.40 – Още от деня Информационно предаване

19.45 – Лека нощ, деца! Възглавничките

20.00 – По света и у нас Информационна емисия

20.25 – Парламентарни избори 2017: Гласовете на България

20.50 – Спортни новини

21.00 – История.bg Бисмарк и България

22.10 – Достойните българи 2017 церемония по награждаването

23.00 – По света и у нас Информационна емисия

23.15 – Парламентарни избори 2017: Гласовете на България

23.25 – Зелена светлина

23.30 – Глухаря тв филм /10 епизод/(12)

bTV

00.20 – „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара

01.10 – „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 8

02.00 – „120 минути“ /п./

03.20 – „Мечтател“ – драма (САЩ, 2005), режисьор – Джон Гатинс, актьори –  Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Крис Кристоферсън, Елизабет Шу, Дейвид Морс, Фреди Родригес, Луи Гузман и др.

05.10 – „Търси се…“ /п./

05.30 – „Лице в лице“ /п./

06.00 – „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация

06.30 – „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30 – „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00 – bTV Новините – обедна емисия

12.30 – „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу

13.30 – Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 107

14.30 – Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.13

15.30 – „Сияйна луна“ – сериал, еп. 426-428

17.00 – bTV Новините

17.30 – „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

17.55 – Спорт тото

18.00 – „Опасни улици“ – сериал, еп. 678

19.00 – bTV Новините – централна емисия

20.00 – „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 ,еп. 88

21.00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3

22.30 – „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу

23.30 – bTV Новините – късна емисия

NOVA

00.50 – НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/

01.20 – Сватбени войни“ /п/

04.00 – „Рожденият ден на добрата вещица“ /п/

05.20 – „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/

06.20 – „Здравей, България“ – сутрешен блок

09.30 – „На кафе“ – предаване на NOVA

11.30 – „Бон Апети“ – предаване

12.00 – Новините на NOVA

12.30 – „Дила“ – сериен филм

13.30 – „Моята карма“ (премиера)- сериен филм

14.30 – „Прости ми“(премиера) – сериен филм

16.00 – Новините на NOVA

16.30 – „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм

17.55 – „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“

18.00 – „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра

19.00 – Новините на NOVA – централна емисия

20.00 – „Като две капки вода“ – забавно предаване, 5 сезон

23.00 – „Господари на ефира“ – забавно предаване

23.30 – Новините на NOVA

bTV Cinema

00.15 – „Най-страхотният баща на света“ – комедия (САЩ, 2009), реж. Бобкат Голдуайт, актьори: Робин Уилямс, Дарил Сабара, Морган Мърфи, Наоми Глик, Дан Спенсър, Хенри Симънс, Елин Джеймисън

02.15 – „Плажът“ – драма, приключенски, романтичен (САЩ, 1999), реж. Дани Бойл, актьори: Леонардо ДиКаприо, Даниел Йорк, Робърт Карлайл, Джак Буун, Виржини Ледоаян

06.00 – „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.4, еп.1

07.15 – 89-ите годишни награди „Оскар“ (повторение)

11.00 – „Най-добрата оферта“ – драма, романтичен (Италия, 2013), режисьор – Джузепе Торнаторе, актьори –  Джефри Ръш, Джим Стърджис, Лия Кебеде, Силвия Хукс, Доналд Съдърланд, Филип Джаксън и др.

13.30 – „Вътрешна сигурност“ – сериал, с.4, еп.1

14.30 – Премиера: „Изгубена“ – с.5, еп.8

15.30 – „Докосване“ – сериал, с.2, еп.2

16.45 – „Черният рицар: Възраждане“ – екшън, драма, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор – Кристофър Нолан, актьори – Крисчън Бейл, Гари Олдман, Том Харди, Джоузеф Гордън-Левит, Ан Хатауей, Марион Котияр,  Морган Фрийман,  Бен Менделсон, Даниел Сунджата

20.00 – “ Революция Z“ – сериал, с.4, еп.9

21.00 – Премиера: „Аз съм гняв“ – драма, екшън, криминален (I Am Wrath, САЩ, 2016), режисьор – Чък Ръсел, актьори – Джон Траволта, Кристофър Мелони, Аманда Шул, Сам Трамел, Патрик Ст. Есприт, Ребека де Морни, Луис Да Силва-младши и др.

23.00 – „Господари на нощта“ – драма, криминален, трилър (САЩ, 2007), режисьор – Джеймс Грей, актьори – Робърт Дювал, Ева Мендес, Хоакин Финикс, Марк Уолбърг и др.

bTV Comedy

01.00 – „Моето семейство“ /п./ – сериал

02.00 – „Добре дошли в Швеция“ /п./ – комедиен сериал

03.00 – „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал

04.00 – „Майк и Моли“ /п./ – сериал

05.00 – „Онези от партера“ – сериал

06.00 – „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.9

07.00 – „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал

08.00 – „Без пукната пара“ – сериал, с.3

09.00 – „Бездомното шоу на Башар“ – ток шоу с водещ Башар Рахал

10.00 – „Долен клас“ – комедия (САЩ, 2008), режисьор – Марк Лафърти, актьори – Джейсън Бигс, Ед Хелмс,Ева Лонгория, Хейс Макартър и др.

12.00 – „Приятели“ – комедиен сериал

13.30 – „Мутра по заместване“ – сериал

14.30 – „Домашен арест“ – комедиен сериал

15.30 – „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал

17.00 – „Комиците“ – комедийно предаване

18.00 – „Мутра по заместване“ – сериал, с.1

19.00 – „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 4

20.00 – „Новите съседи“ – комедиен сериал

21.30 – „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 2

22.30 – „Приятели“ – комедиен сериал, с.7

bTV Action

00.00 – „Скатавки“ (САЩ, 2010), режисьор –  Кевин Смитч актьори – Фред Армисен, Трейси Морган, Джим Нортън, Брус Уилис, Джейсън Лий, Шон Уилям Скот, Рашида Джоунс, Адам Броуди, Гийермо Диас, Кевин Полак, Мишел Трактенбърг и др.

02.00 – „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.7,8

04.00 – „Параноя“ – драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор – Робърт Лукетич, актьори – Ричард Драйфус, Джош Холоуей, Джулиан Макмеън, Лукас Тил, Гари Олдман, Харисън Форд, Лиъм Хемсуърт и др.

06.00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация

08.00 – „Мъртва точка“ – сериал, еп.14

09.00 – „Кости“ – сериал, с.9, еп.3

10.00 – „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.19

11.00 – „Стрелата“ – еп. 2, еп.10

12.00 – „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.1

13.00 – „Пистолет, куфар и три смърдящи варела“ – комедия,криминален (България, 2012), режисьор – Георги Костов, актьори – Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер

15.00 – „Революция“ – сериал, с.2, еп.22

16.00 – „Ренегат“ – сериал,с.5, еп.20

17.00 – „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.2

18.00 – „Стрелата“ – еп. 2, еп.11

19.00 – „Кости“ – сериал, с.9, еп.4

20.00 – „Мъртва точка“ – сериал, еп.15

21.00 – bTV Новините – централна емисия

22.00 – „Улични крале 2“ – драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Крис Фишър, актьори – Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.

Нова Спорт

01.00 – Електронни спортове: ESL 2017 – CS:GO, трети ден

04.00 – Еротичен телепазар

05.00 – Край на програмата

10.00 – Футбол: Монако – Нант, мач от френската Лига 1, повторение

12.00 – Футбол: Блекбърн Роувърс – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение

14.00 – Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение

15.30 – Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение

17.00 – Класика от Висшата Лига – Челси – Рединг (2006-07), повторение

17.30 – Дартс: Висша Лига 2017, повторение

21.00 – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно

21.15 – Футбол: Лориен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение

23.15 – Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 27-и епизод, повторение

23.45 – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение

BiT

00.00 – “Американски истории”

00.30 – “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п)

01.00 – “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п)

03.00 – “Следи във водата”, документален филм на Би Ай Ти, автор Дениза Георгиева

03.30 – “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

06.30 – „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE

09.00 – „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова

10.30 – „Аз уча английски“ с Николая

11.30 – „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п)

12.30 – Новини с Ирена Казакова LIVE

13.00 – „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п)

15.00 – „Американски истории“

15.30 – „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

17.30 – еМисия България LIVE

19.30 – Новините с Ралица Василева LIVE

20.00 – „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (премиера)

21.00 – „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)

22.30 – Би Ай Ти Новините LIVE

23.00 – еМисия България (п)

Канал3

05.30 – Времето, календар, хороскоп

05.45 – „Спорт в обектива“/п/

06.30 – „Кухнята на Звездев“/п/

07.00 – НОВИНИ

07.30 – НОВИНИ

07.35 – „Имате думата“/п/

08.00 – НОВИНИ

08.05 – Денят на живо“/п/

08.30 – НОВИНИ

08.35 – Денят на живо“/п/

09.00 – НОВИНИ

09.05 – „Офанзива“/п/

10.45 – ТОП ШОП

11.00 – НОВИНИ

11.30 – Интервю с Наделина Анева/п/

12.00 – НОВИНИ

12.10 – „Всеки следобед с Криси/п/

13.00 – НОВИНИ

13.10 – „Интервю“ с Наделина Анева/п/

13.45 – Телемаркет

14.00 – НОВИНИ

14.25 – Телемаркет

14.30 – „Кухнята на Звездев“

15.00 – НОВИНИ

15.25 – Топ шоп

15.40 – „Без монтаж“

16.00 – „Всеки следобед“ с Криси“

16.55 – Телемаркет

17.00 – „Имате думата“

18.00 – НОВИНИ Централна емисия

19.00 – Патарински Live

19.30 – НОВИНИ

20.00 – „Денят на живо“

21.00 – НОВИНИ

21.15 – „Спорт в обектива“

22.00 – НОВИНИ

22.15 – „Имате думата“/п/

23.20 – „Денят на живо“/п/

 

Коментар с Facebook

Home-p2-728×90
Home-p2-728×90

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *