Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 НОЕМВРИ

БНТ

05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 13:00 Отворени досиета 2 Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите/6, последен филм/ 13:30 Музикална сцена БНТ1 Концерт на ансамбъл „Чинари“ Празници на изкуствата „Аполония 2017“ 14:55 Будител на годината – 2017 церемония за връчване на приза 15:55 Легенда за Белия глиган детски игрален филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Теодор Елмазов, Даниела Кръстева, Тодор Данов и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Как е устроена земята документален филм /5 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Стрелецът игрален филм /САЩ, 1995г./, режисьор Тед Кочеф, в ролите: Долф Лундгрен, Марушка Детмерс, Асумпта Серна и др. (12) 22:30 По света и у нас Информационна емисия 22:45 Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 23:45 Смъртоносно убежище игрален филм/САЩ, 2010г./, режисьор Марк Х. Йънг, в ролите: Майкъл Мадсън, Харолд Перино, Амбър Бенсън, Джейк Бъзи и др.(16) 01:20 Как е устроена земята документален филм /5 епизод/п/ 02:05 Зелената линейка /п/ 02:55 Днес и утре 03:20 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:20 Отворени досиета 2 Зейнеп Зафер. Насилствената смяна на имената на мюсюлманите/6, последен филм/п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.2, еп.12 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Ловци на храна“ – предаване за кулинарен туризъм 13:00 „Всичко за любовта“ – комедия, романтичен (Канада, 2016), режисьор – Тери Инграм, актьори – Ерика Кристенсен, Пол Грийни, Антонио Купо, Патрик Гилмор, Том Бътлър и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.16 16:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2) 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Фермата“ – риалити 22:00 „Папараци“ – телевизионен таблоид 23:00 „Опасна мишена“ – екшън (САЩ, 2015), режисьор – Кевин Керауей, актьори – Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др. 01:00 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 02:00 „Дневниците на Кари“ /п/- сериал 03:00 „Търси се…“ /п./ – токшоу 04:00 „120 минути“ /п./- публицистично предаване

bTV Action
06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 07:30 „Праведен“ – сериал, с. 6, еп.2,3,4 10:30 „Зората на планетата на маймуните“ – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор – Мат Рийвс, актьори – Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи, Джуди Гриър, Тери Нотари и др. 13:00 „Златна възможност“ – екшън, приключенски, комедия (САЩ,2008), режисьор – Анди Тенан, актьори – Матю Макконъхи, Доналд Съдърланд, Алексис Дзена, Юън Бремнър, Кейт Хъдсън Рей Уинстоун – Кевин Харт, Малкълм-Джамал Уорнър, Брайън Куки и др. 15:00 „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 15,16 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота“ – – приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор – Ян Де Бон, актьори – Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър, Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 Премиера: „Тай-Чи майстор“ – екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор – Киану Рийвс, актьори – Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др. 00:15 „Златна възможност“ – екшън, приключенски, комедия (САЩ,2008), режисьор – Анди Тенан, актьори – Матю Макконъхи, Доналд Съдърланд, Алексис Дзена, Юън Бремнър, Кейт Хъдсън Рей Уинстоун – Кевин Харт, Малкълм-Джамал Уорнър, Брайън Куки и др. 02:15 „Праведен“ – сериал, с.6, еп. 4 04:15 „Пълен контакт“ – екшън (Германия, България, 2009), режисьор – Дани Ларнър, актьори – Долф Лундгрен, Джина Мей, Майкъл Пере, Башар Рахал, Владимир Владимиров, Райчо Василев, Николай Станоев, Майк Страуб, Лес Уелдън, Ути Бъчваров, Йоан Петров, Александър Кадиев, Теодор Цолов и др.

bTV Comedy
05:00 „Различно еднакви“ /п./- сериал 06:00 “ Различно еднакви“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 09:00 „Загадките на Лора“- сериал, с.1 10:00 „Лоракс“ – анимация, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), сценаристи – Кен Даурио, Чинко Пол, режисьори – Крис Рено, Кайл Балда 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 1-2 18:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 19:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 20:30 „Свекървище“ – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор – Робърт Лукетич, актьори – Джейн Фонда, Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мазур и др. 22:30 „Шегаджии“- сериал 23:30 „Офисът“ /п./ – сериал 00:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал 03:30 „Предградие“ /п./- сериал 04:00 „Модерно семейство“ – сериал

Nova TV
06:30 „Иконостас“ 07:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 4 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете майки на булката“ – с уч. на Гейл О’Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др. 14:15 „Родео и Жулиета“ – с уч. на Криста Ален, Тим Абел, Надин Крокър, Бък Тейлър и др. 16:00 „Мис Пепеляшка“ – тв риалити, сезон 2 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра, нов сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 X Factor – музикално шоу 22:45 „Роки Балбоа“ – с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Янг, Антонио Тарвър, Майло Вентимиля, Тони Бъртън, Майк Тайсън и др. 00:50 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:20 „Двете майки на булката“ – с уч. на Гейл О’Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др. /п/ 03:15 „Мис Пепеляшка“ – тв риалити /п/

Nova Sport
05:15 Край на програмата 10:00 Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 5-и епизод, повторение 12:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Арсенал (2009-10), повторение 13:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 12-и епизод 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 12-и епизод 14:00 Студио „Чемпиъншип“, директно 14:15 Футбол: Мидълзбро – Съндърланд, мач от Чемпиъншип, директно 16:10 Студио „Чемпиъншип“, директно 16:20 Баскетбол: Гран Канария – Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, запис 18:00 Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 19:55 Футбол: Ница – Дижон, мач от френската Лига 1, запис 21:45 Снукър: „Шампионът на шампионите“ 2017, седми ден, директно 02:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

BiT
05:00 най-доброто от Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 1 част 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част 11:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 „Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 14:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров, (п) 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 2 част 16:30 най-доброто от „еМисия България“ – 2 част 17:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++“Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина 23:00 „Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 00:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров, (п) 01:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част, (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Всеки следобед с Криси“, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 10:45 Интервю с Наделина Анева/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Вечните песни“ 13:00 „Всеки следобед с Криси“, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Патарински Live“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:10 Tоп Шоп 15:25 „Патарински Live/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 „Четвърта инстанция“- токшоу 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Разследване“ с Васил Иванов 20:00 „Интервю“ с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Кръвна група:шампион“ 22:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 23:00 „Беновска пита“/п/ 01:00 НОВИНИ/п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *