Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Клавирен рецитал на Сергей Редкин – Софийски музикални седмици 14:05 В кадър Игра на хакери
/п/ 14:40 Телепазарен прозорец 14:55 Братовчеди – тв филм /12, последен епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории /п/ 16:50 Мускетарите – тв филм
/5 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:50 Линия на разделението – 3-сериен игрален филм /Германия, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Александър Дирбах, в ролите Хенриете Конфуриус, Джонас Ней, Надя Ул и др.(12) 22:30 Открито с Валя Ахчиева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от „Медисън авеню“6 – тв филм /11 епизод/ 00:20 Мотоспорт екстра 00:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 01:00 Денят започва с Култура /п/ 02:45 Мускетарите 3 – тв филм /4 епизод/п/ 03:40 Братовчеди – тв филм /12, последен епизод/п/ 04:45 Изкуството на 21 век
/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 60 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 126 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 40 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 822 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп. 13 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“ – сериал, с. 1, еп. 29 01:30 “ Италианската булка“ /п/ – сериал 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 705

bTV Action
05:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 9 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 19 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 9 10:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 5 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 3, еп. 9 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 5, еп. 8 13:00 „Трусове 5: Кръвни линии“ – фантастика, ужаси, екшън (САЩ, Южна Африка, 2015), режисьор – Дон Майкъл Пол, актьори – Брандън Оре, Натали Бекер, Емануел Кастис, Майкъл Грос, Джейми Кенеди, Йън Робъртс, Лоурънс Джоф, Даниел Дженкс и др. 15:00 Премиера: „Платина“ – сериал, с. 3, еп. 15 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп. 10 17:00 Премиера: „Тежки престъпления“ – сериал, с. 5, еп. 9 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 3, еп. 10 19:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 6 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4, еп. 20 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „С мръсна газ“ – трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор – Патрик Лусиер, актьори – Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз,Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 20 01:00 „Кости“ – сериал, с. 9, еп. 6 02:00 „Платина“ – сериал, с. 3, еп. 15 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 5, еп. 9 04:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 3, еп. 10

bTV Comedy
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с. 6 07:00 „Стажанти“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с. 5 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Котки и кучета: Отмъщението на Кити“ – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Брад Пейтън, актьори – Крис О’Донъл, Джак Макбрайър, Пол Родригез, Малкълм Гудуин, Малкълм Стюарт и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Старчета разбойници с Бети Уайт“ – комедийна поредица 13:30 „Онези от партера“ – сериал 14:30 „Проби и грешки“ – комедиен сериал 15:00 „Изгубеняци“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Онези от партера“ – сериал, с. 2 19:00 „Стажанти“ – сериал, с. 2 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Проби и грешки“ – комедиен сериал, с. 1 22:00 Премиера: „Изгубеняци“ – сериал, с. 1 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с. 2 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с. 9 00:00 „Котки и кучета: Отмъщението на Кити“ – комедия (САЩ, 2010), режисьор – Брад Пейтън, актьори – Крис О’Донъл, Джак Макбрайър, Пол Родригез, Малкълм Гудуин, Малкълм Стюарт и др. 02:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 03:00 „По средата“ /п/ – сериал 04:00 „Онези от партера“ /п/ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Отмъщението“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Гран при 2017, четвърти ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Ница – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Баскетбол: Бетис – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Класика от Висшата лига – Фулъм – Манчестър Юнайтед (2009-10), повторение 18:30 Футбол: Монако – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Гран при 2017, пети ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, избрано 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу /акценти от деня/ 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 еМисия България, /акценти от деня/ 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 -07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *